Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot 204

peugeot 204

Auto osobowe znane na rynku jako Peugeot 204 to samochód charakteryzujący się małymi rozmiarami. Ze względu na bardzo ograniczone wnętrze, pojazd ten nadawał się przede wszystkim do użytkowania w warunkach miejskich, a także na krótkich dystansach. Opisywany model był produkowany z myślą o ludziach, którym zależało na małym i zwrotnym samochodzie, dzięki któremu można było pokonywać krótkie trasy. Oczywiście pojazd ten był produkowany w latach 1965-1976, więc dzisiaj nie jest on użytkowany przez wiele osób, a kupują go przede wszystkim ludzie zainteresowani posiadaniem samochodu o zabytkowym charakterze.


Prezentowane auto Peugeot 204 było dostępne w wielu wersjach nadwozia przystosowanych do różnych wymagań swoich użytkowników. Dzięki małym rozmiarom i niskiej masie własnej możliwe było zastosowanie w tym samochodzie oszczędnych jednostek napędowych bez utraty odpowiedniego poziomu dynamiki jazdy. Jeśli chodzi o wyposażenie to jak na tamte czasy było ono standardowe dla pojazdów małych przeznaczonych głównie do jazdy po mieście.


Opisywany model znany pod nazwą Peugeot 204 to auto wyposażone w napęd na przednie koła. Pozwalał on na efektywne pokonywanie zakrętów i w razie problemów po dodaniu gazu pojazd był "wyciągany" z zakrętu. Był to napęd typowy dla małych samochodów wykorzystywanych w miastach. Prezentowany model posiadał silnik benzynowy o pojemności 1.1 litra lub dieslowski o pojemności 1.4 litra. Zapewniały one moc i inne osiągi wystarczające do pokonywania niedalekich dystansów miejskich.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot 204?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot 204 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot 204. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt