Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot 206

peugeot 206

Samochód osobowy znany pod nazwą Peugeot 206 to pojazd mechaniczny zaliczany do grona aut osobowych klasy B. Oznacza to, że model ten należał do tak zwanego grona pojazdów subkompaktowych. Auto tego rodzaju umożliwiało przewożenie 4 lub 5 osób w zależności od wersji. Warto jednak pamiętać, że był to model przystosowany przede wszystkim do użytkowania w mieście, a nie na dłuższych dystansach jako pojazd rodzinny. Zaprojektowano go przede wszystkim z myślą o osobach, które były zainteresowane posiadaniem własnego, niedużego oraz niedrogiego w eksploatacji auta, które będzie w stanie zapewniać transport do szkoły, pracy, na zakupy, do miasta, itp.


Prezentowany model Peugeot 206 charakteryzował się wysoką estetyką wykonania. Zastosowano w nim wiele rozwiązań, urządzeń oraz elementów wyposażenia odpowiadających za zwiększenie poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Warto pamiętać o małym rozmiarze ułatwiającym parkowanie w ciasnych miejscach oraz wykonywanie innych manewrów miejskich. Mała masa własna zapewniała wysoką dynamikę pojazdu pomimo zastosowania małych jednostek napędowych. Atutem tej opcji było również to, że samochód spalał mało paliwa.


Model Peugeot 206 to samochód, który był wyposażony w napęd na przednie koła. Moc silnika była na nią przenoszona przy pomocy 5-biegowych skrzyń manualnych lub 4-biegowych przekładni automatycznych. Silniki benzynowe zamontowane w tych modelach posiadały pojemność 1.1-2.0 litra oraz zapewniały moc na poziomie 60-177 koni mechanicznych. Jednostki dieslowskie posiadały pojemność 1.4-2.0 litra oraz generowały moc 68-109 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot 206?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot 206 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot 206. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt