Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot 301

peugeot 301

Peugeot 301 to samochód osobowy zaliczany do segmentu C, czyli innymi słowy jest to tak zwany pojazd o charakterze kompaktowym. Model ten posiada dość zwartą konstrukcję, ale pomimo tego zapewnia możliwość przewożenia nawet 4-5 osób we względnie komfortowych warunkach. Oznacza to, że pojazd ten radzi sobie z zadaniami auta rodzinnego na dalsze dystanse, ale jednocześnie posiada sporo funkcji umożliwiających sklasyfikowanie go w gronie samochodów miejskich. W związku z tym spełnia on oczekiwania osób, którym zależy na posiadaniu wielozadaniowego pojazdu, który jest niedrogi w eksploatacji oraz poradzi sobie dobrze z postawionymi przed nim zadaniami niezależnie od tego czy będą one związane z przewożeniem całej rodziny w dalszej trasie lub z jazdą o typowo miejskim charakterze.


Ten 4-drzwiowy sedan Peugeot 301 jest produkowany od 2012 roku. Powstał on z myślą o mniej zamożnych klientach, którym zależy na tanim aucie, którego eksploatacja nie jest droga. Samochód ten nie posiada tak bogatego wyposażenia jak pojazdy klasy premium lub luksusowej, ale mimo to jest w stanie zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa, a także komfortu jazdy.


Peugeot 301 to samochód, który jest wyposażony w napęd na przednią oś. W modelu tym zastosowano automatyczne skrzynie biegów posiadające 4 przełożenia lub 5-biegowe skrzynie półautomatyczne i manualne odpowiedzialne za przenoszenie mocy na układ napędowy. Silniki o pojemności 1.2 oraz 1.6 litra generują moc na poziomie 71-115 koni mechanicznych. Jest ona wystarczająca do miasta oraz na dalsze trasy, a jednocześnie silnik nie będzie spalał ogromnych ilości paliwa.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot 301?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot 301 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot 301. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt