Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot 306

peugeot 306

Peugeot 306 to samochód osobowy zaliczany do klasy aut kompaktowych. Model ten charakteryzuje się małymi rozmiarami, jednak pomimo swojej zwartej konstrukcji zapewnia względnie wygodne warunki podróży dla 4-5 osób oraz oferuje dość sporą przestrzeń bagażową. W związku z takimi cechami prezentowany pojazd nadaje się do użytkowania jako samochód rodzinny na dalsze wypady, ale oprócz tego świetnie radzi sobie z zadaniami auta o charakterze miejskim, które może szybko i tanio dowieźć swoich użytkowników i pasażerów do pracy, miasta, szkoły oraz w inne miejsca na krótkich dystansach. Był to więc idealny wybór dla ludzi poszukujących samochodu wielozadaniowego.


Prezentowany pojazd Peugeot 306 był produkowany w latach 1993-2001 w wersji hatchback, sedan, kombi, a także jako kabriolet. Oznacza to, że każdy mógł wybrać dla siebie wersję spełniającą określone oczekiwania. Przez cały okres produkcji wspomniany powyżej powstały trzy generacje modelu Peugeot 306. Dzięki licznym modernizacjom samochód taki był stale dopasowywany do zmieniających się wymagań rynkowych. W skład bogatego wyposażenia wchodziło wiele elementów takich jak wspomaganie kierownicy, centralny zamek, elektryczne szyby, elektryczne lusterka oraz inne rodzaje sprzętu zapewniające wysoki poziom wygody i bezpieczeństwa jazdy.


W prezentowanym samochodzie Peugeot 306 stosowane były jednostki napędowe o pojemności 1.1-2.0 litra, które zapewniały moc na poziomie 60-167 koni mechanicznych. Dzięki temu dostępne były wersje zapewniające wysoki poziom ekonomii lub dynamiki, a także wersje pośrednie.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot 306?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot 306 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot 306. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt