Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot 307

peugeot 307

Peugeot 307 to samochód osobowy, który zaliczany jest do grona pojazdów o charakterze kompaktowym. Oznacza to, że jedną z cech charakteryzujących ten model jest jej mały rozmiar, pomimo którego istnieje możliwość przewożenia 5, a nawet 7 osób. Dzięki takim cechom prezentowane auto mogło być użytkowane jako samochód o charakterze rodzinnym, ale jednocześnie dzięki małym rozmiarom opisywany pojazd może spełniać zadania auta miejskiego. Oznacza to, że opisywany pojazd został wyprodukowany z myślą o ludziach, którym zależało na posiadaniu samochodu o charakterze wielofunkcyjnym.


Prezentowany model auta Peugeot 307 kompaktowo-rodzinnego był produkowany od 2001 do 2011 roku. Przez cały ten okres przeprowadzano liczne modernizacje, dzięki którym trwałość, jakość oraz bezawaryjność opisywanego samochodu utrzymywała się na wysokim poziomie i była zgodna ze standardami obowiązującymi na rynku. W opisywanym samochodzie zastosowano wiele różnych rodzajów elementów wyposażenia, takich jak poduszki powietrzne, ABS, elektryczne szyby, klimatyzacja, system kontroli trakcji, itp.


Samochód marki Peugeot 307 to auto posiadające napęd na przednią oś. Moc była na nią przenoszona przy pomocy 4 i 5-biegowych skrzyń automatycznych, a także przy pomocy 5 i 6-biegowych skrzyń manualnych. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w opisywanym samochodzie zastosowano silniki benzynowe o pojemności 1.4, 1.6 oraz 2.0 litra oraz mocy 75, 88, 109 oraz 136 koni mechanicznych. Dostępne były również dieslowskie jednostki napędowe o takich samych pojemnościach, a zakres ich mocy to poziom 68-136 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot 307?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot 307 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot 307. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt