Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot 806

peugeot 806

Peugeot 806 to auto zaliczane do grona tak zwanych wielozadaniowych minivanów. Oznacza to, że prezentowany model dysponował przestronnym wnętrzem, dzięki któremu możliwe było wygodne przewożenie 5, a nawet 8 osób. W związku z tym opisywane auto było często wykorzystywane jako duży samochód rodzinny, ale oprócz tego było ono często użytkowane komercyjnie przez firmy zajmujące się krajowym oraz międzynarodowym transportem pasażerów. Auto było produkowane z myślą o ludziach, którzy chcą nie tylko komfortowo, ale również bardzo dynamicznie pokonywać nawet dalekie trasy.


Opisywany samochód osobowy Peugeot 806 był produkowany od 1994 do 2002 roku jako 5-drzwiowy minivan. W skład jego wyposażenia wchodziły poduszki powietrzne, klimatyzacja, elektryczne szyby, szyberdach, tempomat, itp. Tak bogate wyposażenie charakteryzujące się wysoką jakością zapewniało opisywanemu samochodowi opinię auta, w którym nawet bardzo daleka i długa podróż nie będzie męcząca ani niewygodna. Pojazd oprócz tego był bardzo solidny i potrafił bez problemu utrzymać obciążenia generowane przez 8 osób oraz ich bagaże.


Model znany jako Peugeot 806 to samochód, w którym zastosowano napęd na przednie koła. Moc silnika była na nie przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej. Oprócz tego dostępne były wersje z automatycznymi przekładniami posiadającymi 4 przełożenia. Silniki benzynowe o pojemności 1.8-2.0 litra zapewniały moc na poziomie 99-147 koni mechanicznych. Oferowane były również wersje z silnikami diesla o pojemności 1.9-2.1 litra, które zapewniały moc na poziomie 90-109 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot 806?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot 806 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot 806. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt