Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Peugeot Bipper

peugeot bipper

Samochód istniejący na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Peugeot Bipper to pojazd zaliczany do grona aut osobowych lub dostawczych w zależności od wybranej wersji. Opisywane auto w wersji osobowej umożliwia przewożenie maksymalnie 5 osób. Jeśli chodzi o wersję dostawczą to oferuje ona miejsce tylko dla 2 ludzi, ale w zamian za to zapewnia bardzo obszerną przestrzeń bagażową, w której istnieje możliwość przewożenia różnych towarów o sporej masie, a także nietypowych gabarytach. W związku ze swoimi cechami, prezentowany pojazd jest wykorzystywany w głównej mierze przez różne firmy, które poszukują auta do przewozu pasażerów lub materiałów, produktów, narzędzi albo innych przedmiotów.


Prezentowany pojazd Peugeot Bipper jest produkowany od 2007 roku aż po dziś dzień. Model ten wyposażono w profesjonalny sprzęt zapewniający komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz możliwość wydajnego transportu różnych ładunków. Bardzo istotną cechą tego modelu jest jego solidna konstrukcja, dzięki której jest on w stanie dokonać transportu nawet bardzo ciężkich przedmiotów bez żadnych uszkodzeń oraz innych problemów.


Opisywany pojazd Peugeot Bipper jest autem przystosowanym do miejskiego transportu towarów lub osób. Świadczy o tym między innymi zastosowany napęd na przednią oś. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w prezentowanym aucie zastosowano silniki benzynowe o pojemności 1.4 litra, które generują moc na poziomie 73 koni mechanicznych. Istnieją również wersje z silnikami diesla, które oferują moc na poziomie 70 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu peugeot bipper?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Peugeot Bipper jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Peugeot Bipper. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt