Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault Megane

renault megane

Renault Megane to samochód osobowy zaliczany do tak zwanej klasy kompaktowej. Oznacza to, że prezentowany pojazd posiada zwartą konstrukcję, ale pomimo niej w samochodzie istnieje możliwość przewożenia 5 osób we względnie komfortowych warunkach. W związku z tym auto może spełniać zadania pojazdu rodzinnego, ale radzi sobie świetnie również w mieście. Oprócz tego istnieje wersja 2-osobowa opisywanego modelu. Prezentowane auto jest więc samochodem wielozadaniowym, które spełni zadania auta dla użytkowników posiadających zróżnicowane wymagania.


Opisywany samochód Renault Megane jest produkowany od 1995 roku. Do tej pory powstały trzy generacje prezentowanego auta. Różnią się one od siebie wyglądem zewnętrznym oraz zastosowanymi technologiami, elementami mechanicznymi, a także wyposażeniem. W związku z tym prezentowany pojazd spełnia rygorystyczne wymagania użytkowników, a także zapewnia zgodność ze standardami obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym.


Od 2008 roku produkowana jest trzecia generacja znana pod nazwą Renault Megane III. Model ten jest wytwarzany jako 2-drzwiowy kabriolet, 3-drzwiowy hatchback, 5-drzwiowy hatchback oraz 5-drzwiowe kombi. Samochód ten dysponuje napędem na przednie koła, na które moc jest przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej. Dostępne są również skrzynie 6-biegowe w wersji półautomatycznej, a także automatycznej. Niektóre modele są wyposażone w bezstopniową skrzynię CVT. Silniki o pojemności 1.2-2.0 litra oferują moc na poziomie 85-220 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault megane?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Megane jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Megane. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt