Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai Accent

hyundai accent

Samochód marki Hyundai Accent to koreański pojazd osobowy zaliczany do segmentu B i C. Jest to więc auto o bardziej kompaktowych kształtach, które potrafi jednak zapewnić względnie komfortowe warunki jazdy dla 4-5 osób. W razie konieczności można korzystać z tego samochodu jako z auta rodzinnego na dłuższych dystansach, jednak jego głównym przeznaczeniem jest jazda miejska oraz pokonywanie krótszych tras. Został on stworzony głównie z myślą o ludziach, którym zależy na małym, niedrogim aucie zapewniającym dojazd do pracy, szkoły, itp.


Model pierwszej generacji Hyundai Accent był produkowany w latach 1994-2006. Był on dostępny w wersji sedan, hatchback oraz coupe. Jako typowe auto miejskie, model ten posiada napęd na przednią oś, na którą moc silnika była przenoszona przez 4-biegową automatyczną skrzynię biegów lub manualną skrzynię posiadającą 5 przełożeń. Silniki 1.3-1.5 zapewniały moc na poziomie 60-99 koni mechanicznych.


Drugą generację Hyundai Accent produkowano w latach 1999-2005 w wersji sedan i hatchback, natomiast trzecia generacja to okres produkcji od 2005 do 2011 roku. W trzeciej generacji silniki 1.4, 1.5 oraz 1.6 zapewniały moc na poziomie 90, 112 oraz 110 koni mechanicznych.


Generacja czwarta Hyundai Accent jest produkowana od 2011 roku. Ten 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowy hatchback to auto wyposażone w napęd na przednią oś. Posiada on 5 lub 6-biegową skrzynię manualną lub 4 albo 6-biegowy automat. Jednostki napędowe o pojemności 1.4 oraz 1.6 zastosowane w tym aucie zapewniają moc na poziomie 108, a także 140 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai accent?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai Accent jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai Accent. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt