Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai Tucson

hyundai tucson

Pojazd osobowy marki Hyundai Tucson jest samochodem zaliczanym do grona aut klasy SUV. Jest to więc mały pojazd o charakterze sportowo-użytkowym. Charakteryzuje się on bardzo dużą przestronnością, dzięki której możliwe jest przewożenie 5 osób w bardzo komfortowych warunkach. Opisywane auto jest modelem, który zapewnia szybką, dynamiczną oraz wygodną i bezpieczną podróż na dłuższych dystansach. Należy jednak pamiętać, że opisywany model radzi sobie również bardzo dobrze w terenie, więc jest to świetny wybór dla osób preferujących auta wielofunkcyjne.


Pierwsza generacja prezentowanego auta Hyundai Tucson była produkowana w latach 2004-2010 w wersji 5-drzwiowej. Auto posiadało bogate wyposażenie oraz napęd na przednią oś lub na cztery koła. Skrzynie manualne dostępne były w wersji 5 i 6-biegowej, natomiast automaty dostępne były z 4 przełożeniami. Poduszki i kurtyny powietrzne, pasy z napinaczami, system ABS, system kontroli trakcji oraz inne elementy wyposażenia zapewniały wysoki poziom bezpieczeństwa. Pojazd posiadał silniki 2.0 (benzyna i diesel) oraz 2.7 (benzyna).


2009-2015 to okres produkcji drugiej generacji modelu Hyundai Tucson. Auto różniło się pod względem wyglądu, wyposażenia oraz możliwości na drodze. Automatyczne i manualne skrzynie z 5 i 6 biegami przenosiły moc na napęd przedni lub AWD. Silniki 1.6-2.4 litra zapewniały moc na poziomie 115-185 koni mechanicznych.


Aktualnie od 2015 roku produkowana jest trzecia generacja modelu Hyundai Tucson. Jest to nadal 5-drzwiowy SUV z napędem na cztery koła lub na przednią oś. Prezentowany pojazd posiada silniki benzynowe 1.6 litra oraz dieslowskie 1.7 i 2.0 litra. Ich moc to poziom 115-185 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai tucson?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai Tucson jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai Tucson. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt