Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai XG 30

hyundai xg 30

Samochód marki Hyundai XG 30 to auto zaliczane do segmentu E obejmujące auta klasy wyższej niż średnia oraz niższej niż luksusowa. Potocznie segment ten jest nazywany klasą premium. Opisywany pojazd jest więc autem zapewniającym komfortową i bezpieczną podróż dla 5 osób. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu oraz dzięki dużej przestronności, jazda nawet na bardzo długich odcinkach nie jest nudna oraz niekomfortowa. Opisywane auto zostało stworzone z myślą o bogatszych użytkownikach poszukujących samochodu rodzinnego, którzy jednak nie chcą wydawać aż tak dużych pieniędzy, jakie są potrzebne na zakup luksusowej limuzyny.


Prezentowany model Hyundai XG 30 był produkowany w latach 1998-2005 jako 4-drzwiowy sedan. Był on wyposażony w system kontroli trakcji, nowoczesny sprzęt audio, elektryczne szyby oraz elektrycznie regulowane fotele, podgrzewane fotele przednie, tempomat oraz czujnik zmierzchu. Dzięki nim poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy stał na bardzo wysokim poziomie. W porównaniu z konkurentami tego samego segmentu, auto posiadało o wiele bogatsze wyposażenie, jak na tamte czasy.


Prezentowany model Hyundai XG 30 to pojazd, w którym zastosowano napęd na przednią oś. Za przenoszenie na nią mocy była odpowiedzialna automatyczna skrzynia biegów, która posiadała 4 lub 5 przełożeń. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to nazwa XG 30 pochodzi od zastosowanego silnika o pojemności 3.0 litra. Zapewniał on bardzo dobre osiągi, dzięki którym możliwe było bezproblemowe oraz dynamiczne pokonywanie długich dystansów.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai xg 30?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai XG 30 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai XG 30. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt