Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai Trajet

hyundai trajet

Samochód osobowy znany pod nazwą Hyundai Trajet to auto, które jest zaliczane do grona aut typu van. Cechą charakterystyczną prezentowanego auta jest jego przestronne wnętrze, dzięki któremu można przewozić nawet 8 osób. Jest to więc samochód stworzony z myślą o dużych rodzinach oraz o osobach, które często przewożą większe grupy osób w różnych celach. Warto też zapamiętać, że opisywane auto jest często wykorzystywane jako taksówka. Auto posiada duży potencjał komercyjny, więc wiele firm transportujących pasażerów korzysta z niego.


Opisywany model Hyundai Trajet jest autem, które wyposażono w najwyższej jakości wyposażenie. Odpowiada ono nie tylko za dynamikę, bezawaryjność i bezpieczeństwo pojazdu, ale przede wszystkim wpływa pozytywnie na komfort jazdy. Dzięki temu pokonywanie nawet bardzo długich dystansów jest bezproblemowe i nie będzie nudziło kierowcy oraz pasażerów.


Ten duży van Hyundai Trajet oferowany był w latach 1999-2008 w wersji 5-drzwiowej. Za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadały mechanizmy skrzyń biegów posiadających 5 przełożeń. Były to przekładnie manualne. Oprócz tego oferowane były wersje z 4-biegowymi skrzyniami automatycznymi. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to dostępne były silniki benzynowe o pojemności 2.0 i 2.7 litra, a także silniki wysokoprężne, które posiadały pojemność na poziomie 2.0 litra. Takie silniki generowały wysoką moc oraz zapewniały bardzo dobre osiągi oraz radziły sobie z dużymi obciążeniami generowanymi przez osoby znajdujące się w aucie oraz ich bagaże.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai trajet?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai Trajet jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai Trajet. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt