Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Hyundai Trajet

 • Hyundai Trajet

  Hyundai Trajet Pierwszy właściciel, zadbany, mały przebieg

  14900
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  126000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  1975 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Hyundai Trajet

  Hyundai Trajet klima , benzyna , zadbany

  12600
  Rok produkcji:
  2004
  Przebieg:
  173265 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  135 KM
  Poj. silnika:
  1997 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy znany pod nazwą Hyundai Trajet to auto, które jest zaliczane do grona aut typu van. Cechą charakterystyczną prezentowanego auta jest jego przestronne wnętrze, dzięki któremu można przewozić nawet 8 osób. Jest to więc samochód stworzony z myślą o dużych rodzinach oraz o osobach, które często przewożą większe grupy osób w różnych celach. Warto też zapamiętać, że opisywane auto jest często wykorzystywane jako taksówka. Auto posiada duży potencjał komercyjny, więc wiele firm transportujących pasażerów korzysta z niego.


Opisywany model Hyundai Trajet jest autem, które wyposażono w najwyższej jakości wyposażenie. Odpowiada ono nie tylko za dynamikę, bezawaryjność i bezpieczeństwo pojazdu, ale przede wszystkim wpływa pozytywnie na komfort jazdy. Dzięki temu pokonywanie nawet bardzo długich dystansów jest bezproblemowe i nie będzie nudziło kierowcy oraz pasażerów.


Ten duży van Hyundai Trajet oferowany był w latach 1999-2008 w wersji 5-drzwiowej. Za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadały mechanizmy skrzyń biegów posiadających 5 przełożeń. Były to przekładnie manualne. Oprócz tego oferowane były wersje z 4-biegowymi skrzyniami automatycznymi. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to dostępne były silniki benzynowe o pojemności 2.0 i 2.7 litra, a także silniki wysokoprężne, które posiadały pojemność na poziomie 2.0 litra. Takie silniki generowały wysoką moc oraz zapewniały bardzo dobre osiągi oraz radziły sobie z dużymi obciążeniami generowanymi przez osoby znajdujące się w aucie oraz ich bagaże.

Polska

Hyundai Trajet - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Hyundai Trajet w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt