Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai Getz

hyundai getz

Hyundai Getz to samochód osobowy zaliczany do segmentu B. Jest to więc auto posiadające małe rozmiary, które jest jednak większe od typowych pojazdów klasy miejskiej. W prezentowanym samochodzie dostępne jest miejsce dla 5 osób, więc w razie konieczności może on służyć jako auto rodzinne. Nie zmienia to jednak faktu, że Hyundai Getz został zaprojektowany głównie z myślą o osobach zainteresowanych wejściem w posiadanie środka transportu zapewniającego możliwość pokonywania krótkich tras (w szczególności miejskich). Jest to mały, zwrotny, dynamiczny i tani w utrzymaniu samochód, którym można dojeżdżać do szkoły, pracy lub w inne miejsca.


Prezentowany samochód Hyundai Getz był produkowany w latach 2002-2009. Charakteryzował się on małymi rozmiarami oraz niską masą własną, dzięki której pomimo zastosowania małych, oszczędnych silników pojazd był w stanie generować bardzo dobre osiągi, takie jak przyspieszenie, które jest potrzebne na krótkich, miejskich dystansach. Samochód jest wyposażony w poduszki powietrzne oraz wiele innych elementów, dzięki którym wzrasta poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Opisywany model koreańskiego auta Hyundai Getz był produkowany jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback. Samochód ten posiadał napęd na przednią oś, a moc silnika była na nią przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowej przekładni automatycznej. Silniki benzynowe oferowane w ramach tego modelu dostępne były w zakresie pojemności 1.1-1.6 litra, które generowały moc na poziomie 63-106 koni mechanicznych oraz prędkość maksymalną 148-190 km/h. Silniki diesla o pojemności 1.5 litra generowały moc 82, 88 i 100 koni mechanicznych, a ich prędkość to poziom 17-, 173 lub 180 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai getz?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai Getz jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai Getz. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt