Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai ix20

hyundai ix20

Hyundai ix20 to samochód osobowy zaliczany do grona minivanów. Jest to pojazd, który pomimo swoich stosunkowo małych rozmiarów jest w stanie zapewnić odpowiednią ilość miejsca dla 5 osób. Oznacza to, że prezentowane auto może spełniać swoje zadania jako auto rodzinne. Zapewnia ono nie tylko odpowiednią ilość miejsca, ale również bardzo wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Opisywane auto zostało więc wyprodukowane z myślą o osobach, które są zainteresowane posiadaniem dobrego samochodu dla siebie oraz swoich rodzin.


Prezentowany model Hyundai ix20 jest samochodem, którego pierwszy egzemplarz ujrzał światło dzienne w 2010 roku. Auta te są nadal produkowane na terenie Czech. Jest to 5-drzwiowy minivan, w którym zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz elementów wyposażenia, dzięki którym auto jest bezawaryjne, wygodne i bezpieczne.


5 i 6-biegowe skrzynie manualne lub 4-biegowe przekładnie automatyczne są mechanizmami, które przenoszą moc na przednią oś pojazdu. Ten 5-drzwiowy pojazd Hyundai ix20 posiada pojemny bagażnik, a jego masa własna to poziom 1253 kg. W opisywanym modelu zastosowano silniki benzynowe o pojemności 1.4 oraz 1.6 litra. Zapewniają one moc na poziomie 90 i 125 koni mechanicznych. Osoby preferujące dieslowskie jednostki napędowe mogą również znaleźć silniki spełniające ich wymagania. Są to jednostki napędowe posiadające moc 77 oraz 90 koni mechanicznych. Jak widać oferowane są silniki, które charakteryzują się niskim poziomem spalania paliwa. Jest to więc nie tylko solidny, ale również ekonomiczny pojazd.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai ix20?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai ix20 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai ix20. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt