Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai ix55

hyundai ix55

Samochód marki Hyundai ix55 to samochód typu SUV o luksusowym charakterze. Jest to przestronny pojazd, który zapewnia miejsce dla nawet 7 osób. Dzięki temu auta tego można użytkować na dłuższych dystansach i w doskonały sposób radzi sobie ono z rolą pojazdu rodzinnego. Warto dodać, że auto posiada bogate wyposażenie poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy, a także generuje bardzo dobre osiągi na szosach. Opisywany samochód zaprojektowano z myślą o ludziach szukających auta wielofunkcyjnego, który będzie jeździł w wydajny sposób po zwykłych drogach, trasach polnych oraz terenowych.


Opisywany model Hyundai ix55 produkowano od 2009 do 2012 roku. Auto charakteryzuje się solidną konstrukcją, dzięki której jest w stanie utrzymać spory ciężar generowany przez dużą liczbę znajdujących się w nim osób. Solidna budowa jest również potrzebna ze względu na fakt, że auto może być użytkowane w trudnym terenie. W skład wyposażenia wchodzą różne elementy, takie jak poduszki powietrzne, ABS, elektryczna regulacja fotela, elektryczne szyby i lusterka, tempomat, klimatyzacja, itp. Dzięki nim wygoda i bezpieczeństwo jazdy stoi na wysokim poziomie.


W prezentowanym aucie marki Hyundai ix55 zastosowano napęd na przednią oś oraz na cztery koła. Moc jest przenoszona na takie układy przy pomocy 6-biegowej, automatycznej skrzyni biegów. W tym pojeździe zastosowano silniki benzynowe o pojemności 3.8 litra. Są to mocne jednostki napędowe o pojemności 260 koni mechanicznych. Oprócz tego dostępne były silniki diesla o pojemności 3.0 litra oraz mocy 240 i 250 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai ix55?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai ix55 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai ix55. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt