Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Hyundai Sonata

 • Hyundai Sonata

  Hyundai Sonata Benzyna LPG 136KM Alufelgi

  8500
  Rok produkcji:
  2004
  Przebieg:
  273000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  136 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Pojazd osobowy marki Hyundai Sonata jest samochodem zaliczanym do grupy aut klasy średniej, czyli tak zwanego segmentu D. Oznacza to, że prezentowany pojazd posiada odpowiednią ilość miejsca dla 5 osób i może z powodzeniem spełniać zadania auta rodzinnego. Oczywiście przestronne wnętrze to nie jest jedyna istotna cecha tego samochodu. Dysponuje on wyposażeniem przystosowanym do długich tras. Dzięki niemu jazda nie jest nudna i przez cały czas zachowany jest wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa.


Opisywany samochód Hyundai Sonata był produkowany od 1988 do 2010 roku i dotychczas powstały 4 generacje. Każda z nich wprowadzała nowe zmiany obejmujące wygląd wewnętrzny, zewnętrzny, a także wyposażenie i stosowane technologie. Dzięki takim regularnym modernizacjom pojazd spełniał nie tylko wymagania użytkowników, ale również wszelkie normy związane z dopuszczaniem pojazdów do ruchu drogowego.


Od 2005 do 2010 roku produkowano samochody Hyundai Sonata czwartej generacji. Były to pojazdy charakteryzujące się zmianą wyglądu, który był bardziej stonowany. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego wyposażenia pojazd zapewnia bardzo wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. W testach Euro NCAP opisywane auto zyskało 4 gwiazdki na 5 możliwych. Oczywiście prezentowany pojazd był wyposażony w dynamiczne i oszczędne jednostki napędowe. Aktualnie produkowana jest dalsza generacja tego modelu, która posiada jeszcze bardziej nowoczesny wygląd oraz wyposażenie i elementy mechaniczne wpływające pozytywnie na bezpieczeństwo, komfort i dynamikę jazdy.

Polska

Hyundai Sonata - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Hyundai Sonata w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt