Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai Grand Santa Fe

hyundai grand santa fe

Hyundai Grand Santa Fe jest jedną z wersji modelu znanego jako Santa Fe III. Prezentowana wersja w porównaniu z modelami podstawowymi charakteryzuje się większym rozstawem osi oraz masywniejszą konstrukcją. Auto jest bardziej solidne i dzięki temu jest w stanie poradzić sobie z dużymi obciążeniami związanymi z przewożeniem większej liczby osób oraz z przeciążeniami związanymi z jazdą w trudnym terenie.


Opisywane auto Hyundai Grand Santa Fe to pojazd sportowo-użytkowy czyli tak zwany SUV. Samochód tego typu jest więc modelem, który charakteryzuje się bardzo przestronnym wnętrzem, które umożliwia przewożenie 5-7 osób. Jest to więc samochód spełniający zadania auta rodzinnego. Zapewnia ono wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa nawet na długich dystansach.


Opisywany model Hyundai Grand Santa Fe jest produkowany od 2012 roku jako pojazd typu SUV z 5 drzwiami. W standardzie model ten został wyposażony w elektromechaniczny układ napędowy, klimatyzację, bluetooth, tempomat, czujniki oraz kamerę wspomagającą parkowanie, elektryczne szyby i lusterka oraz w wiele innych elementów i systemów odpowiedzialnych za zwiększenie poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Hyundai Grand Santa Fe jest pojazdem wyposażonym w napęd na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 6-biegowej skrzyni automatycznej lub manualnej, w zależności od wybranej wersji. W prezentowanym samochodzie zastosowano benzynowe jednostki napędowe o pojemności 2.0-3.3 litra, które generują moc 174-290 koni mechanicznych. Dostępne są również dieslowskie jednostki napędowe o pojemności 2.0 i 2.2 litra. Generują one moc na poziomie 148 i 200 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai grand santa fe?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai Grand Santa Fe jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai Grand Santa Fe. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt