Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Hyundai Genesis

 • Hyundai Genesis

  Hyundai Genesis niski przebieg , z polskiego salonu , 4x4

  220000
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  44300 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  315 KM
  Poj. silnika:
  3800 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód marki Hyundai Genesis jest pojazdem osobowym zaliczanym do grona aut klasy premium. Jest to więc komfortowy samochód, w którym można przewozić całe rodziny na długich dystansach. Dzięki wielu rodzajom wyposażenia, prezentowany samochód jest w stanie zapewnić swoim użytkownikom komfortową i bezpieczną jazdę. Pojazd tego rodzaju został zaprojektowany z myślą o osobach, którym zależy na bardzo dobrym pojeździe, który jednak nie jest aż tak drogi jak auto o charakterze luksusowym.


W latach 2008-2013 produkowana była pierwsza generacja Hyundai Genesis. Pojazd posiadał bardzo bogate wyposażenie poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Bardzo ważnymi elementami są między innymi światła LED przeznaczone do jazdy dziennej. Oprócz tego dostępne były poduszki powietrzne, system ABS, ESC kontrolujący stabilność. Dzięki takim elementom jazda była komfortowa, a także bezpieczna. Samochód ten posiadał napęd na tylną oś oraz 6 i 8-biegowe automatyczne skrzynie biegów. Opisywane auto było wyposażone w silniki 3.3-5.0 litra o mocy 262-435 koni mechanicznych.


Druga generacja Hyundai Genesis jest produkowana od 2013 roku. Pojazd został zmodernizowany. Zmianie uległ wygląd zewnętrzny oraz wyposażenie auta, które jest jeszcze lepsze niż w generacji pierwszej. Auto posiada napęd na tylną oś lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy automatycznej skrzyni biegów posiadającej 8 przełożeń. Silniki 3.0-5.0 litra zapewniają moc na poziomie 257-425 koni mechanicznych. Są to więc bardzo dynamiczne jednostki napędowe.

Polska

Hyundai Genesis - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Hyundai Genesis w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt