Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai Genesis

hyundai genesis

Samochód marki Hyundai Genesis jest pojazdem osobowym zaliczanym do grona aut klasy premium. Jest to więc komfortowy samochód, w którym można przewozić całe rodziny na długich dystansach. Dzięki wielu rodzajom wyposażenia, prezentowany samochód jest w stanie zapewnić swoim użytkownikom komfortową i bezpieczną jazdę. Pojazd tego rodzaju został zaprojektowany z myślą o osobach, którym zależy na bardzo dobrym pojeździe, który jednak nie jest aż tak drogi jak auto o charakterze luksusowym.


W latach 2008-2013 produkowana była pierwsza generacja Hyundai Genesis. Pojazd posiadał bardzo bogate wyposażenie poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Bardzo ważnymi elementami są między innymi światła LED przeznaczone do jazdy dziennej. Oprócz tego dostępne były poduszki powietrzne, system ABS, ESC kontrolujący stabilność. Dzięki takim elementom jazda była komfortowa, a także bezpieczna. Samochód ten posiadał napęd na tylną oś oraz 6 i 8-biegowe automatyczne skrzynie biegów. Opisywane auto było wyposażone w silniki 3.3-5.0 litra o mocy 262-435 koni mechanicznych.


Druga generacja Hyundai Genesis jest produkowana od 2013 roku. Pojazd został zmodernizowany. Zmianie uległ wygląd zewnętrzny oraz wyposażenie auta, które jest jeszcze lepsze niż w generacji pierwszej. Auto posiada napęd na tylną oś lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy automatycznej skrzyni biegów posiadającej 8 przełożeń. Silniki 3.0-5.0 litra zapewniają moc na poziomie 257-425 koni mechanicznych. Są to więc bardzo dynamiczne jednostki napędowe.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai genesis?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai Genesis jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai Genesis. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt