Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai i20

hyundai i20

Pojazd osobowy marki Hyundai i20 to auto zaliczane do segmentu B. Jest ono więc większe od tradycyjnych pojazdów miejskich, ale jednocześnie nie spełnia wymagań pozwalających na zaliczenie go do grona aut o charakterze kompaktowym. Samochód taki charakteryzuje się małymi rozmiarami, jednak pomimo to jest on w stanie pomieścić 5 osób. Głównym przeznaczeniem tego auta jest jazda miejska oraz na krótkich dystansach. W związku z tym jest on przeznaczony dla osób szukającego taniego wozu zapewniającego dojazd do pracy, szkoły lub w inne miejsce.


W latach 2008-2014 produkowana była pierwsza generacja modelu Hyundai i20. Dzięki swoim małym rozmiarom pojazd ten był zwrotny oraz możliwe było łatwe parkowanie w ciasnych miejscach lub wykonywanie innych ważnych manewrów miejskich. Opisywany samochód dysponował napędem na przednie koła, a moc silnika była na nie przenoszona przy pomocy 4-biegowych skrzyń automatycznych oraz 5 i 6-biegowych skrzyń manualnych. Silniki benzynowe i dieslowskie w zakresie pojemności 1.1-1.6 zapewniały moc na poziomie 75-126 koni mechanicznych.


Druga generacja jest produkowana od 2014 roku. Model ten to 5-drzwiowy hatchback, który posiada taki sam napęd i skrzynie biegów, jak w wersji pierwszej. Silniki benzynowe są dostępne w wersjach 1.2 i 1.4, natomiast jednostki dieslowskie są dostępne w wersji 1.1 i 1.4 litra. Silniki takie są oszczędne, ale dzięki niskiej masie własnej pojazdu, samochód jest w stanie generować bardzo dobre osiągi, takie jak przyspieszenie i wysoka prędkość maksymalna.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai i20?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai i20 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai i20. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt