Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai Veloster

hyundai veloster

Hyundai Veloster to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów miejskich. Warto jednak dodać, że generuje on bardzo dobre osiągi zbliżone do tych oferowanych przez pojazdy biorące udział w wyścigach oraz rajdach samochodowych. Jest to auto posiadające małe rozmiary, więc nie jest ono przeznaczone dla rodzin. O wiele lepiej sprawdza się jako pojazd dla mniejszej grupy ludzi, a także jako auto przeznaczone na krótsze dystanse. Pojazd ten został wyprodukowany głównie z myślą o miłośnikach szybkiej jazdy.


Prezentowany model Hyundai Veloster jest produkowany jako 4-drzwiowe coupe od 2011 roku. Charakteryzuje się on małym rozmiarem oraz niską masą własną. Dzięki temu silniki są w stanie zapewnić mu bardzo dobre osiągi. W skład wyposażenia standardowego wchodzą elementy, takie jak panoramiczny dach, światła LED, alufelgi czy też podwójny wydech zamontowany centralnie. Oczywiście pojazd posiadał o wiele więcej elementów wyposażenia odpowiedzialnych za zapewnienie najwyższego komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Były one zróżnicowane w zależności od wybranej wersji.


Opisywane auto Hyundai Veloster dysponuje napędem na przednią oś, a 6-biegowe skrzynie manualne i automatyczne są odpowiedzialne za przenoszenie na nią napędu. Jeśli chodzi o silniki to jak na auto sportowe zastosowano dość małe jednostki napędowe o pojemności 1.6 litra oraz 1.6 Turbo. Generują one jednak moc 130, 140, 186 oraz 210 koni mechanicznych. Takie parametry w połączeniu ze wspomnianą wyżej niską masą własną gwarantują temu pojazdowi agresywną i dynamiczną jazdę.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai veloster?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai Veloster jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai Veloster. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt