Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Hyundai Veloster

 • Hyundai Veloster

  Hyundai Veloster 186 KM , GPS , CZUJNIKI

  50000
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  5000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  186 KM
  Poj. silnika:
  1600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Hyundai Veloster to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów miejskich. Warto jednak dodać, że generuje on bardzo dobre osiągi zbliżone do tych oferowanych przez pojazdy biorące udział w wyścigach oraz rajdach samochodowych. Jest to auto posiadające małe rozmiary, więc nie jest ono przeznaczone dla rodzin. O wiele lepiej sprawdza się jako pojazd dla mniejszej grupy ludzi, a także jako auto przeznaczone na krótsze dystanse. Pojazd ten został wyprodukowany głównie z myślą o miłośnikach szybkiej jazdy.


Prezentowany model Hyundai Veloster jest produkowany jako 4-drzwiowe coupe od 2011 roku. Charakteryzuje się on małym rozmiarem oraz niską masą własną. Dzięki temu silniki są w stanie zapewnić mu bardzo dobre osiągi. W skład wyposażenia standardowego wchodzą elementy, takie jak panoramiczny dach, światła LED, alufelgi czy też podwójny wydech zamontowany centralnie. Oczywiście pojazd posiadał o wiele więcej elementów wyposażenia odpowiedzialnych za zapewnienie najwyższego komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Były one zróżnicowane w zależności od wybranej wersji.


Opisywane auto Hyundai Veloster dysponuje napędem na przednią oś, a 6-biegowe skrzynie manualne i automatyczne są odpowiedzialne za przenoszenie na nią napędu. Jeśli chodzi o silniki to jak na auto sportowe zastosowano dość małe jednostki napędowe o pojemności 1.6 litra oraz 1.6 Turbo. Generują one jednak moc 130, 140, 186 oraz 210 koni mechanicznych. Takie parametry w połączeniu ze wspomnianą wyżej niską masą własną gwarantują temu pojazdowi agresywną i dynamiczną jazdę.

Polska

Hyundai Veloster - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Hyundai Veloster w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt