Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Hyundai Santamo

 • Hyundai Santamo

  Hyundai Santamo 7 osobowy , bezwypadkowy , alusy

  7400
  Rok produkcji:
  2001
  Przebieg:
  83170 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  140 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód istniejący na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Hyundai Santamo jest samochodem zaliczanym do grona aut typu minivan. Jest on w stanie pomieścić nawet 5-7 osób, więc może spełniać zadania, jakie zwykle stawiane są przed samochodami rodzinnymi. Opisywany model zapewnia komfortowe i bezpieczne warunki jazdy zarówno na krótkich, jak również na długich dystansach. Nic więc dziwnego, że jest on użytkowany przez duże rodziny oraz osoby często przewożące większe grupy ludzi. Warto zwrócić uwagę na komercyjny charakter tego pojazdu, który jest również często wykorzystywany przez firmy specjalizujące się w krajowym i międzynarodowym przewozie pasażerów.


Prezentowany model Hyundai Santamo charakteryzuje się przede wszystkim solidną konstrukcją. Jest to bowiem pojazd, w którym może znajdować się aż 7 osób oraz ich bagaże. Wiąże się to z możliwością generowania bardzo dużych obciążeń. Na szczęście pojazd jest odpowiednio wzmocniony i dzięki temu bardzo dobrze radzi sobie z takimi obciążeniami. Warto też pamiętać o bogatym wyposażeniu, które sprawia, że nawet długa podróż jest komfortowa, a także bezpieczna.


Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w aucie marki Hyundai Santamo wykorzystano jednostki napędowe, które zapewniały odpowiednią moc pozwalającą nie tylko na dynamiczną jazdę, ale również na bezproblemowe ruszanie z bardzo dużym obciążeniem. W tak dużych i ciężkich samochodach, solidne, mocne i wytrzymałe silniki są obowiązkowymi elementami wyposażenia. Nie inaczej jest w prezentowanym modelu Hyundaia.

Polska

Hyundai Santamo - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Hyundai Santamo w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt