Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Hyundai Matrix

 • Hyundai Matrix

  Hyundai Matrix Relingi Alusy 2003r. Przebieg:157000

  7499
  Rok produkcji:
  2003
  Przebieg:
  157000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  103 KM
  Poj. silnika:
  1600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Hyundai Matrix jest autem zaliczanym do grona pojazdów typu minivan. Cechą charakterystyczną opisywanego samochodu jest jego przestronne wnętrze, w którym możliwe jest przewożenie nawet 5 osób. Dzięki bogatemu wyposażeniu oraz nowoczesnym technologiom prezentowane auto jest w stanie zapewnić swoim użytkownikom bardzo komfortowe oraz bezpieczne warunki jazdy. Nic więc dziwnego, że dzięki tym wszystkim atutom prezentowany samochód może być użytkowany, jako auto rodzinne.


Opisywany model Hyundai Matrix jest produkowany od 2001 do 2010 roku. W skład wyposażenia seryjnego prezentowanego pojazdu wchodzą elementy, takie jak poduszki powietrzne, ABS, elektryczne szyby, ogrzewana szyba tylna, itp. Dzięki takiemu wyposażeniu samochód prowadziło się komfortowo, a także bezpiecznie nie tylko na krótkich, ale również na dłuższych dystansach.


Prezentowany samochód Hyundai Matrix jest wyposażony w napęd na przednie koła, na które moc jest przenoszona przez skrzynię biegów M5. Ten 5-drzwiowy hatchback przechodził kilka modernizacji, które przede wszystkim obejmowały zmiany wyglądu zewnętrznego. Opisywane auto dysponowało zbiornikiem paliwa o pojemności 55 litrów. Jeśli chodzi o silniki to w samochodzie tej wersji stosowano jednostki benzynowe o pojemności 1.6 oraz 1.8 litra. Silniki diesla były natomiast oferowane w wersji 1.5 litra. Takie jednostki napędowe generują bardzo dobrą moc oraz inne osiągi, które pozwalają na wydajne przewożenie dużych obciążeń generowanych przez dużą liczbę osób oraz ich bagaże.

Polska

Hyundai Matrix - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Hyundai Matrix w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt