Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai XG 350

hyundai xg 350

Pojazd znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Hyundai XG 350 jest autem zaliczanym do grona samochodów klasy premium. Jest to więc auto, które zapewnia lepsze wyposażenie oraz osiągi niż zwykłe samochody klasy średniej, ale jednocześnie nie spełnia wszystkich wymagań, aby zaliczyć je do grupy pojazdów klasy luksusowej. Prezentowany pojazd posiadał przestronne wnętrze, w którym można było bez problemu zmieścić 5 osób. Było to więc auto rodzinne zapewniające bardzo wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Jeśli komuś zależało na pojeździe o bardziej luksusowym charakterze i niższej cenie w porównaniu ze standardowymi autami segmentu luksusowego to Hyundai XG 350 był dla takiej osoby dobrym wyborem.


Opisywany samochód Hyundai XG 350 był autem produkowanym w latach 1998-2005 jako 4-drzwiowy sedan. Model ten dysponował podgrzewanymi i elektrycznie sterowanymi siedzeniami, systemem kontroli trakcji, tempomatem oraz innymi elementami i systemami odpowiedzialnymi za zapewnianie bardzo komfortowej jazdy przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.


Hyundai XG 350 był to samochód posiadający napęd na przednią oś. Moc była na nią przenoszona przez 4 lub 5-biegową skrzynię w wersji automatycznej. Zastosowany w tym modelu silnik 3.5 litra zapewniał moc na poziomie 194 koni mechanicznych. Pozwalała ona na rozwinięcie maksymalnej prędkości na poziomie 215 km/h. Auto przyspieszało do 100 km/h w czasie 8,6 sekundy. Była to więc bardzo dynamiczna jednostka napędowa spełniająca oczekiwania wielu użytkowników.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai xg 350?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai XG 350 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai XG 350. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt