Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Hyundai XG 350

 • Hyundai XG 350

  Hyundai XG 350 3.5 , automat , skóra, GPS

  10999
  Rok produkcji:
  2004
  Przebieg:
  205000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  197 KM
  Poj. silnika:
  3497 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Pojazd znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Hyundai XG 350 jest autem zaliczanym do grona samochodów klasy premium. Jest to więc auto, które zapewnia lepsze wyposażenie oraz osiągi niż zwykłe samochody klasy średniej, ale jednocześnie nie spełnia wszystkich wymagań, aby zaliczyć je do grupy pojazdów klasy luksusowej. Prezentowany pojazd posiadał przestronne wnętrze, w którym można było bez problemu zmieścić 5 osób. Było to więc auto rodzinne zapewniające bardzo wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Jeśli komuś zależało na pojeździe o bardziej luksusowym charakterze i niższej cenie w porównaniu ze standardowymi autami segmentu luksusowego to Hyundai XG 350 był dla takiej osoby dobrym wyborem.


Opisywany samochód Hyundai XG 350 był autem produkowanym w latach 1998-2005 jako 4-drzwiowy sedan. Model ten dysponował podgrzewanymi i elektrycznie sterowanymi siedzeniami, systemem kontroli trakcji, tempomatem oraz innymi elementami i systemami odpowiedzialnymi za zapewnianie bardzo komfortowej jazdy przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.


Hyundai XG 350 był to samochód posiadający napęd na przednią oś. Moc była na nią przenoszona przez 4 lub 5-biegową skrzynię w wersji automatycznej. Zastosowany w tym modelu silnik 3.5 litra zapewniał moc na poziomie 194 koni mechanicznych. Pozwalała ona na rozwinięcie maksymalnej prędkości na poziomie 215 km/h. Auto przyspieszało do 100 km/h w czasie 8,6 sekundy. Była to więc bardzo dynamiczna jednostka napędowa spełniająca oczekiwania wielu użytkowników.

Polska

Hyundai XG 350 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Hyundai XG 350 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt