Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai i10

hyundai i10

Samochód osobowy znany pod nazwą Hyundai i10 jest autem klasy miejskiej. Oznacza to, że jego cechą charakterystyczną jest bardzo mały rozmiar, który przekłada się na zwrotność i dynamikę czyli dwa najważniejsze atuty pozwalające na bezpieczną i wydajną jazdę na obszarach miejskich. Oczywiście pojazd posiada miejsce dla 5 osób, ale takie podróżowanie jest na dłuższą metę niepraktycznie i niekomfortowe. Nie jest to więc samochód rodzinny tylko typowe, małe i tanie auto zapewniające dojazd w różne miejsca na krótkich dystansach (np. do pracy).


Hyundai i10 pierwszej generacji był produkowany od 2007 do 2013 roku. Auto było wyposażone w poduszkę powietrzną dla kierowcy, przednie pasy bezpieczeństwa z napinaczami, ABS, immobilizer, wspomaganie kierownicy oraz nowoczesne radio CD. Wszystkie te elementy wyposażenia zapewniały odpowiednio wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Prezentowany samochód posiadał napęd na przednie koła oraz automatyczną skrzynię biegów z 4 przełożeniami i przekładnię manualną z 5 biegami. Silniki 1.0, 1.1 (1.1 benzyna oraz diesel), a także 1.2 zapewniały moc na poziomie 66-78 koni mechanicznych.


Hyundai i10 II jest samochodem produkowanym od 2013 roku. Tak jak w przypadku pierwszej generacji jest to również 5-drzwiowy hatchback z napędem na przednią oś oraz bogatym wyposażeniem charakteryzującym się wysoką jakością. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to zastosowano silniki benzynowe 1.0 i 1.25 oraz dieslowskie 1.1 litra. Ich moc to zakres 66-87 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai i10?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai i10 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai i10. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt