Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai Coupe

hyundai coupe

Hyundai Coupe to kompaktowy pojazd o sportowych osiągach charakterystycznych dla pojazdów wyścigowych i rajdowych. Jest to oczywiście samochód przystosowany do jazdy w normalnym ruchu drogowym. Prezentowane auto zostało stworzone głównie z myślą o osobach, które cenią sobie szybką i dynamiczną jazdę przy zachowaniu jak najwyższego poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa. Dzięki temu samochodowi można pokonywać dalekie trasy w krótkim czasie.


Opisywane auto Hyundai Coupe było produkowane w latach 1996-2008. Było ono wyposażone w wiele systemów i elementów wyposażenia, dzięki którym pomimo bardzo szybkiej jazdy można było zachować odpowiedni poziom bezpieczeństwa na drodze. Warto też pamiętać o licznych udogodnieniach poprawiających komfort jazdy.


Pierwsza generacja modelu znanego jako Hyundai Coupe była produkowana w latach 1996-2001. Model ten posiadał 4-biegową skrzynię automatyczną lub 5-stopniową przekładnię manualną odpowiadającą za przenoszenie mocy silnika na układ napędowy. W prezentowanym samochodzie zastosowano jednostki napędowe o pojemności 1.6, 1.8 oraz 2.0 litra, które generowały moc na poziomie 114, 130 oraz 140 koni mechanicznych.


Jeśli chodzi o drugą generację prezentowanego modelu Hyundai Coupe to była ona produkowana od 2001 do 2008 roku. Oprócz skrzyń biegów znanych z pierwszej wersji, zastosowano przekładnię manualną posiadającą 6 przełożeń. Zdecydowano się również na wykorzystanie większych jednostek napędowych charakteryzujących się pojemnością na poziomie 1.6, 2.0 oraz 2.7 litra. Dzięki takim silnikom oraz niskiej masie własnej, prezentowany samochód generował bardzo dobre osiągi.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai coupe?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai Coupe jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai Coupe. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt