Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai Grandeur

hyundai grandeur

Samochód osobowy marki Hyundai Grandeur jest pojazdem mechanicznym zaliczanym do grona pojazdów klasy premium. Jest to więc auto wyposażone w nowoczesne układy i systemy oraz posiada przestronne wnętrze, dzięki któremu możliwe jest przewożenie 5 osób. Jest to więc samochód rodzinny zapewniający jak najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Został on wyprodukowany z myślą o ludziach szukających najwyższej jakości aut rodzinnych z bardzo dobrym wyposażeniem, które są zbliżone swoją jakością do aut luksusowych, ale jednocześnie nie mają aż tak wysokiej ceny.


Pierwszą generację opisywanego modelu Hyundai Grandeur produkowano w latach 1986-1992. Był to 4-drzwiowy sedan wyposażony w nowoczesny sprzęt oraz technologie, które pozwalały na zapewnienie komfortowej oraz bezpiecznej jazdy nawet na bardzo długich dystansach. Opisywane auto było wyposażone w 5-biegową skrzynię manualną lub 4-biegowy automat. Dostępne były w nim silniki 2.0 oraz 2.4 litra o mocy 120 i 130 koni mechanicznych.


Druga generacja Hyundai Grandeur była wytwarzana od 1992 do 1998 roku. W samochodzie tym zastosowano takie same skrzynie biegów jak w wersji poprzedniej. Silniki 2.0-3.0 litra zapewniały moc na poziomie 146-225 koni mechanicznych. Trzecia generacja to lata 1998-2005. Auto tego rodzaju posiadało moc na poziomie 137-196 koni mechanicznych. Czwarta generacja powstawała w latach 2005-2011. Silniki benzynowe i diesla zapewniały moc na poziomie 155-264 koni mechanicznych. Aktualnie od 2011 roku produkowana jest piąta generacja dysponująca silnikami 2.4 i 3.0 litra o mocy 201 i 270 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai grandeur?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai Grandeur jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai Grandeur. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt