Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai H-1

hyundai h-1

Samochód marki Hyundai H-1 jest pojazdem zaliczanym do grona pojazdów typu van. Auto tego rodzaju charakteryzuje się więc bardzo dużą przestronnością. Dzięki niej możliwe jest przewożenie wielu osób, a sam pojazd spełnia zadania auta rodzinnego. Opisywany pojazd cieszy się również zainteresowaniem małych i średnich firm, które specjalizują się w transporcie pasażerskim. Oznacza to, że możliwe jest wykorzystywanie tego auta w sposób prywatny, a także komercyjny. Warto dodać, że pomimo długich tras, możliwe jest zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa, a także komfortu jazdy.


Pierwszą generację Hyundai H-1 prezentowanego modelu produkowano w latach 1997-2007. Pojazd ten posiadał napęd na przednią oś lub na cztery koła. Moc była na nie przenoszona przy pomocy skrzyni manualnej posiadającej 5 przełożeń. Oferowane były również wersje z 4-biegowymi automatami. W prezentowanej wersji pojazdu zastosowano silniki o pojemności 2.4, 2.5 oraz 3.0 litra.


Od 2007 roku aż po dziś dzień produkowana jest druga generacja prezentowanego samochodu Hyundai H-1. W tej wersji za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadają skrzynie biegów w wersji automatycznej (4 lub 5 biegów), a także manualnej (5 lub 6 biegów). Wersja manualna z 6 biegami jest dostępna od 2012 roku. Silniki benzynowe 2.4 litra oraz dieslowskie 2.5 litra zapewniają temu samochodowi bardzo dobre osiągi nawet w przypadku jazdy z pełnym obciążeniem. Pozwala to na zachowanie odpowiedniej dynamiki, a także wydajności transportu na krótszych, a także dłuższych dystansach.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai h-1?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai H-1 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai H-1. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt