Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai Lantra

hyundai lantra

Samochód marki Hyundai Lantra jest samochodem osobowym zaliczanym do klasy kompaktowej. Charakteryzuje się on zwartą konstrukcją, jednak pomimo tego jest on w stanie zmieścić 5 osób, więc może być użytkowany jako samochód o charakterze rodzinnym. Posiada on również bardzo wiele cech auta miejskiego - zwrotność, dynamika, niska masa własna oraz oszczędność paliwa. Oznacza to, że auto to jest idealnym wyborem dla osób, które poszukują samochodów do różnych celów.


Prezentowany samochód Hyundai Lantra jest produkowany od 1990 roku. Jest to auto, które charakteryzuje się bogatym wyposażeniem obejmującym różne elementy. Zadaniem takiego sprzętu jest zapewnienie odpowiedniego poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy zarówno na krótkich, jak również długich dystansach. Na przestrzeni dziejów wyprodukowano pięć generacji prezentowanego modelu. Różniły się one nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale również bogactwem i jakością wyposażenia. Dzięki temu auto spełniało coraz bardziej rygorystyczne wymagania użytkowników oraz wymagania rynkowe.


Aktualnie od 2010 roku produkowana jest piąta generacja prezentowanego samochodu Hyundai Lantra. Pojazd ten posiada napęd na przednią oś. Auto dysponuje 6-biegową skrzynią manualną lub automatyczną. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to dostępne są silniki o pojemności 1.6 oraz 1.8 litra. Zapewniają one moc na poziomie 132,140 oraz 148 koni mechanicznych. Są to więc jednostki napędowe nadające się do użytkowania w trybie jazdy miejskiej, ale również mogą być użytkowane na dłuższych dystansach. Zapewniają one bardzo dobre osiągi przy jednocześnie niskim poziomie spalania paliwa.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai lantra?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai Lantra jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai Lantra. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt