Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai Terracan

hyundai terracan

Pojazd osobowy marki Hyundai Terracan jest samochodem, który został sklasyfikowany jako pojazd o charakterze sportowo-użytkowym. Innymi słowy, prezentowane auto to typowy SUV. Charakteryzuje się on przestronnym wnętrzem, w którym możliwe jest przewożenie 5 osób. Auto tego rodzaju może więc służyć jako samochód o charakterze rodzinnym. Warto więc zaznaczyć, że prezentowany pojazd służy jako auto na długie trasy, ponieważ jest on wyposażony w sprzęt poprawiający poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Opisywany samochód został wyprodukowany z myślą o osobach, którym zależy na dynamicznym aucie, które radzi sobie bardzo dobrze zarówno na trasach asfaltowych, jak również w terenie.


Prezentowany samochód Hyundai Terracan jest autem, które produkowano w latach 2001-2006 na terenie Korei Południowej. W aucie tym zastosowano bardzo wiele elementów wyposażenia, dzięki którym jazda jest przyjemna, komfortowa i nie nudzi się nawet po bardzo długim czasie. Opisywany model jest autem, które wyposażono w tylny napęd. Dostępny był również przedni dołączany napęd. Moc silnika była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowego automatu.


Jeśli chodzi o silniki benzynowe to w Hyundai Terracan zastosowano jednostkę napędową o pojemności 3.5 litra, która generuje moc na poziomie 194 koni mechanicznych. Opisywany SUV był również wyposażony w silniki diesla, które posiadały pojemność na poziomie 2.5 oraz 2.9 litra. Takie jednostki napędowe generowały moc na poziomie 103, 150 oraz 163 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai terracan?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai Terracan jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai Terracan. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt