Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Hyundai Galloper

hyundai galloper

Samochód marki Hyundai Galloper to pojazd zaliczany do grona samochodów terenowych. Jest to auto charakteryzujące się bardzo przestronnym wnętrzem, w którym może zmieścić się sporo osób. Dzięki temu pojazdu tego można wykorzystywać jako auta rodzinnego. Oczywiście warto zapamiętać, że prezentowany pojazd zapewniał bardzo dobre osiągi nie tylko na szosach, ale również na drogach polnych i w trasie terenowej.


Opisywany samochód Hyundai Galloper charakteryzuje się bardzo mocną konstrukcją, która pozwala na utrzymanie dużych obciążeń generowanych przez dużą liczbę pasażerów, a także ich bagaże. Solidna konstrukcja pozwala również na bezproblemową i bezawaryjną jazdę w nawet bardzo trudnym terenie. W skład wyposażenia wchodzi bardzo wiele elementów oraz systemów, dzięki którym jazda jest nie tylko komfortowa, ale również bezpieczna.


Hyundai Galloper to auto, które produkowano w latach 1991-1998 w wersji kombi z 3 lub 5 drzwiami. Jest to pojazd terenowy wyposażony w przedni napęd, ale dostępne są również wersje z napędem na cztery koła, które radzą sobie bardzo dobrze w terenie. Moc jest przenoszona na taki napęd przy pomocy 5-biegowych skrzyń manualnych. Oferta obejmowała również mechanizmy automatyczne posiadające 4 przełożenia.


Jeśli chodzi o silniki Hyundai Galloper to w opisywanym modelu zastosowano jednostki napędowe posiadające pojemność 3.0 (benzyna) oraz 2.5 i 2.8 litra (diesel). Generowały one moc na poziomie 141, 99 oraz 106 koni mechanicznych. Były to więc bardzo mocne silniki, które dobrze radziły sobie z obciążeniami oraz z jazdą w trudnych warunkach terenowych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai galloper?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Hyundai Galloper jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Hyundai Galloper. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt