Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Nissan 350 Z

nissan 350 z

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym jako Nissan 350Z to pojazd zaliczany do grona aut o charakterze sportowym. W związku z tym prezentowany model zapewniał bardzo dobre osiągi, dzięki którym mógł konkurować nawet z pojazdami wyczynowymi przystosowanymi do startu w rajdach i wyścigach. Oczywiście w porównaniu z nimi prezentowany pojazd był wyposażony w wiele systemów, a także technologii odpowiadających za zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Samochód ten posiadał ograniczoną ilość miejsca, więc użytkowanie go jako pojazdu rodzinnego było niepraktyczne i w zasadzie niemożliwe. Auto tego rodzaju zostało wyprodukowane z myślą o ludziach, którzy cenią sobie dynamiczną, agresywną jazdę oraz możliwość szybkiego pokonywania krótkich oraz długich dystansów.


Opisywany samochód Nissan 350Z był wytwarzany jako coupe lub roadster z 2 drzwiami. Model ten produkowano w latach 2002-2009. Posiadał on różne elementy wyposażenia oraz nowoczesne technologie, dzięki którym poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy był bardzo wysoki. Oznacza to, że dzięki takim systemom auto zostało dopuszczone do użytkowania poza torem wyścigowym.


Model znany jako Nissan 350Z to samochód posiadający napęd na tylną oś. Moc silnika była na nią przenoszona przy pomocy manualnej skrzyni 6-biegowej, a także skrzyni automatycznej posiadającej 5 przełożeń. Jeśli chodzi o silniki to w modelach tej serii stosowano jednostki napędowe o pojemności 3.5 litra, których moc wahała się w granicach 287-353 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu nissan 350 z?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Nissan 350 Z jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Nissan 350 Z. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt