Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mercedes Benz AMG GT

 • Mercedes Benz AMG GT

  Mercedes-Benz AMG GT // 2017

  773600
  Rok produkcji:
  2017
  Przebieg:
  1 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  476 KM
  Poj. silnika:
  3982 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Mercedes Benz AMG GT

  Mercedes-Benz AMG GT s

  856422
  Rok produkcji:
  2017
  Przebieg:
  0 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  522 KM
  Poj. silnika:
  3982 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Mercedes Benz AMG GT

  Mercedes-Benz AMG GT niski przebieg , 510 KM , bezwypadkowy

  499000
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  25000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  510 KM
  Poj. silnika:
  3982 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Mercedes AMG-GT jest pojazdem sportowym, który zyskał miano tak zwanego supersamochodu. Innymi słowy jest to auto, które jest w stanie przekraczać prędkość 300 kilometrów na godzinę. Pojazd tego rodzaju jest więc samochodem posiadającym bardzo dobre osiągi podobne do tych, które są generowane przez najszybsze auta wyścigowe i rajdowe. Jednocześnie pojazd posiada systemy i rozwiązania technologiczne pozwalające na użytkowanie go w normalnych warunkach ruchu drogowego.


Opisywany samochód Mercedes AMG-GT jest pojazdem posiadającym dwa miejsca. Nie jest to więc auto rodzinne tylko pojazd wyprodukowany z myślą o osobach, które cenią sobie możliwość agresywnej, sportowej jazdy na krótkich, a także długich dystansach. Auto posiada aktywny spojler, który można dopasować do trybu jazdy nadwozie w 90% wykonano z aluminium, dzięki czemu auto jest solidne, ale jednocześnie lekkie, co pozwala na zapewnienie bardzo dobrych osiągów. Samochód ten jest produkowany od 2014 roku oraz posiada bogate wyposażenie, dzięki któremu jazda z nawet bardzo dużą prędkością jest stabilna, bezpieczna oraz bardzo komfortowa.


W prezentowanym samochodzie Mercedes AMG-GT zastosowano napęd na tylną oś. Moc silnika jest przenoszona na taki napęd przy pomocy 7-biegowej skrzyni półautomatycznej, dwusprzęgłowej. To 2-drzwiowe coupe jest wyposażone w silniki benzynowe o pojemności 4.0 litra oraz mocy na poziomie 462-510 koni mechanicznych. Takie jednostki napędowe pozwalają na generowanie bardzo dobrych, sportowych osiągów.

Polska

Mercedes Benz AMG GT - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mercedes Benz AMG GT w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt