Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz CL

mercedes benz cl

Samochód osobowy istniejący na rynku pod nazwą Mercedes Benz klasy CL jest pojazdem zaliczanym do segmentu pojazdów luksusowych. Prezentowane auto charakteryzuje się więc bardzo przestronnym wnętrzem, w którym możliwe jest przewożenie 5 osób. Oznacza to, że opisywany pojazd może być użytkowany jako samochód rodzinny. Należy również pamiętać o tym, że opisywane auto posiada luksusowe wyposażenie, dzięki któremu jazda nie jest nudna, męcząca ani niebezpieczna pomimo pokonywania bardzo dalekich dystansów.


Opisywane auto Mercedes Benz klasy CL powstało na skróconej płycie podłogowej znanej z modelu klasy S. Bardzo ważną cechą takiego auta jest nie tylko przestronność i bogactwo wyposażenia, ale również bardzo dobre osiągi generowane przez stosowane jednostki napędowe. W związku z tym można stwierdzić, że prezentowany samochód został wyprodukowany nie tylko z myślą o osobach zainteresowanych autami rodzinnymi, ale również z myślą o ludziach, którym zależy na bardzo dynamicznej, agresywnej jeździe.


Opisywany model Mercedes Benz klasy CL produkowano w latach 1996-2013. Pierwsza generacja powstawała w latach 1996-1999, druga w latach 1999-2006, a trzecia powstawała od 2006 do 2013 roku. Ostatnia generacja to 2-drzwiowe coupe (tak jak poprzednie wersje) z napędem na tylną oś lub na cztery koła. Moc była przenoszona na układ napędowy przy pomocy 5 lub 7-biegowej skrzyni automatycznej. Silniki o pojemności 4.7-6.2 litra zapewniają moc na poziomie 388-612 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna takich jednostek napędowych była ograniczona do poziomu 250 kilometrów na godzinę.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz cl?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz CL jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz CL. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt