Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry

Skasuj filtry

Mercedes Benz Klasa B

Samochodód osobowy

Mercedes-Benz klasy B to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów segmentu C czyli aut należących do grona modeli kompaktowych. Samochód taki charakteryzuje się zwartą konstrukcją, pomimo której możliwe jest komfortowe i bezpieczne przewożenie 4-5 osób. Pojazd taki może więc spełniać zadania auta rodzinnego, ale również posiada wiele cech samochodu o charakterze miejskim. Oznacza to więc, że prezentowany pojazd jest autem, które wyprodukowano z myślą o osobach, które poszukują wielozadaniowego pojazdu dla siebie oraz swoich rodzin. Nadaje się on zarówno na krótkie, a także długie dystanse.


Pierwszą generację Mercedes-Benz klasy B o nazwie W245 produkowano w latach 2005-2011 jako 5-drzwiowy hatchback. Model ten posiadał bogate wyposażenie zapewniające wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy na różnych dystansach. W pojeździe tym dostępny był napęd na przednią oś, na którą moc przenoszona była przy pomocy skrzyni automatycznej posiadającej 5 lub 6 przełożeń. Silniki benzynowe o pojemności 1.5-2.0 litra zapewniają moc 95-193 koni mechanicznych. Jednostki dieslowskie o pojemności 2.0 litra generują moc 82-140 koni mechanicznych. Dostępna jest również jednostka napędowa zasilana LPG o mocy 116 koni mechanicznych.


Druga generacja Mercedes-Benz klasy B pod nazwą W246 to model dostępny również jako 5-drzwiowy hatchback z bogatym wyposażeniem. Posiada on radarowy system ostrzegania przed kolizją, a także wiele innych elementów wyposażenia poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Auto jest produkowane od 2011 roku i posiada napęd na przednią oś, na którą moc przenoszona jest przez skrzynię manualną z 6 przełożeniami oraz automatyczną z 7 biegami. Silniki benzynowe, diesla oraz na gaz dostępne są w zakresie pojemności 1.6-2.0 litra oraz mocy 109-211 koni mechanicznych.

Polska

Mercedes Benz Klasa B - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mercedes Benz Klasa B w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt