Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz Klasa R

mercedes benz klasa r

Pojazd osobowy, który jest znany na rynku motoryzacyjnym jako Mercedes-Benz klasy R to auto oferowane w segmencie pojazdów typu minivan. Model ten posiadał przestronne wnętrze, w którym możliwe było zapewnienie komfortowego i bezpiecznego miejsca do podróży dla całych rodzin. Oznacza to, że opisywane auto spełniało zadania pojazdu rodzinnego. Wyprodukowano je z myślą o osobach bogatszych, którym zależy na zapewnieniu jak najlepszych warunków jazdy dla siebie oraz swoich rodzin. Oprócz tego prezentowany samochód zapewniał bardzo dobre osiągi, które były generowane na drogach asfaltowych, a także na trasach polnych i terenowych.


Prezentowany pojazd Mercedes-Benz klasy R był produkowany w latach 2005-2013. Model ten był wyposażony w wiele urządzeń i elementów składających się na luksusowe wyposażenie. Dzięki ich zastosowaniu w samochodzie możliwe było zapewnienie jak najlepszych warunków jazdy, wysokiego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa niezależnie od tego czy auto jedzie po szosie, dziurawej drodze czy też trasie terenowej. W czasie produkcji przeprowadzono jedną modernizację obejmującą jedynie kosmetyczne zmiany w wyglądzie pojazdu.


Opisywany samochód Mercedes-Benz klasy R został wyposażony w napęd na tylną oś, ale dostępne były również wersje z napędem na cztery koła, które radziły sobie bardzo dobrze z jazdą w terenie. 7-biegowa skrzynia automatyczna odpowiadała za przenoszenie mocy na taki układ napędowy. Silniki benzynowe 3.0-6.2 litra oferowały moc 231-510 koni mechanicznych, a jednostki dieslowskie o pojemności 3.0 litra zapewniały moc w zakresie 190-265 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz klasa r?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz Klasa R jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz Klasa R. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt