Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz CLS

mercedes benz cls

Samochód osobowy marki Mercedes-Benz CLS jest autem zaliczanym do grona pojazdów klasy średniej-wyższej czyli tak zwanej klasy premium. W związku z tym bardzo ważną cechą charakterystyczną opisywanego modelu jest przestronne wnętrze pozwalające na przewożenie co prawda tylko 4 osób, ale za to w bardzo komfortowych warunkach, dzięki którym jazda nawet w długiej trasie nie będzie nudna, męcząca i niewygodna. Pojazd ten może spełniać oczekiwania mniejszych rodzin, a także może być użytkowany przez ludzi, którzy cenią sobie luksusowy charakter pojazdu.


W latach 2004-2010 produkowana była pierwsza generacja Mercedes-Benz CLS znana jako Mercedes Benz C219. Prezentowany samochód to 4-drzwiowy fastback wyposażony w różne rodzaje sprzętu zapewniające komfort, trwałość i bezpieczeństwo auta. Samochód ten posiadał napęd na tylną oś, na którą moc była przenoszona przez automatyczną skrzynię posiadającą 5 lub 7 przełożeń. Silniki benzynowe o pojemności 3.0-6.2 litra zapewniały moc na poziomie 231-514 koni mechanicznych, natomiast jednostka dieslowska o pojemności 3.0 litra oferowała moc 224 koni mechanicznych.


Druga generacja Mercedes-Benz CLS o nazwie Mercedes Benz C218 jest produkowana od 2011 roku. Pojazd charakteryzował się agresywniejszym kształtem oraz bardziej sportowym charakterem. Model ten posiada również napęd na tył lub na cztery koła, a moc jest na niego przenoszona przez 7-biegową skrzynię automatyczną. Silniki benzynowe posiadają pojemność 3.5-5.5 litra oraz moc 306-585 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o dieslowskie jednostki napędowe to ich pojemność to poziom 2.1-3.0 litra i oferują one moc 204-265 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz cls?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz CLS jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz CLS. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt