Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz SLK

mercedes benz slk

Samochód osobowy oferowany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Mercedes-Benz SLK jest pojazdem zaliczanym do grona aut sportowych. Jest to więc auto generujące bardzo dobre osiągi podobne do tych, które są spotykane w pojazdach jeżdżących po torach i innych trasach wyścigowych. Oczywiście model ten, jak większość aut sportowych charakteryzuje się ograniczonym wnętrzem umożliwiającym przewożenie maksymalnie dwóch osób. Jest to więc auto, które nie może być użytkowane jako pojazd rodzinny. Opisywany model został wyprodukowany z myślą o osobach, którym zależy na wejściu w posiadanie bardzo dynamicznego środka transportu umożliwiającego agresywną, sportową jazdę oraz pozwalającego na dynamiczne i szybkie pokonywanie nawet długich dystansów.


Prezentowany samochód Mercedes-Benz SLK jest produkowany od 1996 roku, a przez cały okres produkcji wytworzono trzy generacje tego modelu. Samochody te różniły się od siebie w delikatny sposób wyglądem zewnętrznym oraz zastosowanym wyposażeniem, a także technologiami. Dzięki temu każda nowa generacja była dopasowana do rosnących wymagań użytkowników, a także do najwyższych standardów jakościowych obowiązujących w branży motoryzacyjnej.


Samochód osobowy marki Mercedes-Benz SLK trzeciej generacji jest produkowany od 2011 roku. Jest to więc 2-drzwiowy roadster wyposażony w nowoczesny sprzęt oraz zapewniający bardzo dobre osiągi. Pojazd ten posiada napęd na tylną oś, na którą moc silnika jest przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub 7-biegowej przekładni automatycznej. Silniki o pojemności 1.8-5.5 litra zapewniają bardzo dobre osiągi takie jak prędkość maksymalna na poziomie 237-250 kilometrów na godzinę.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz slk?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz SLK jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz SLK. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt