Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz CLC

mercedes benz clc

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Mercedes-Benz CLC był pojazdem zaliczanym do grona aut klasy kompaktowej. Oznacza to, że prezentowany model posiadał zwartą konstrukcję, ale mimo to w aucie można było przewozić 5 osób, którym zapewniane były względnie komfortowe warunki jazdy. Pojazd posiadał też umiarkowanie dużą przestrzeń bagażową, w której można było zmieścić sporo przedmiotów. Auto zostało zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy szukają samochodu do miasta, a także na dłuższą trasę dla siebie i swojej rodziny. Dodatkowo spełnia on wymagania osób, które cenią sobie dynamiczny charakter przy jednoczesnym zachowaniu ekonomii pojazdu.


Mercedes-Benz CLC to samochód, który był produkowany w latach 2008-2010. Auto tego rodzaju to pojazd, który posiadał wiele systemów i układów oraz elementów wyposażenia odpowiedzialnych za zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Dzięki takim systemom auto spełnia zadania pojazdu rodzinnego na dłuższe dystanse, a także zwrotnego i dynamicznego auta miejskiego oraz na krótsze trasy.


W modelu Mercedes-Benz CLC zastosowano napęd na tylne koła. Moc była na nie przenoszona przy pomocy 6-biegowych skrzyń manualnych, 5-biegowych automatów lub 7-biegowych skrzyń typu 7G-tronic. Benzynowe jednostki napędowe o pojemności 1.6-3.5 litra zapewniały moc na poziomie 129-272 koni mechanicznych. Silniki dieslowskie o pojemności 2.1-3.0 litra generują moc na poziomie 122-224 koni mechanicznych. Są więc dostępne bardziej oszczędne oraz bardziej dynamiczne silniki.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz clc?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz CLC jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz CLC. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt