Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mercedes Benz CLC

 • Mercedes Benz CLC

  Mercedes-Benz CLC 144 KM , LPG , ZADBANY

  38700
  Rok produkcji:
  2009
  Przebieg:
  170000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  144 KM
  Poj. silnika:
  1800 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Mercedes-Benz CLC był pojazdem zaliczanym do grona aut klasy kompaktowej. Oznacza to, że prezentowany model posiadał zwartą konstrukcję, ale mimo to w aucie można było przewozić 5 osób, którym zapewniane były względnie komfortowe warunki jazdy. Pojazd posiadał też umiarkowanie dużą przestrzeń bagażową, w której można było zmieścić sporo przedmiotów. Auto zostało zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy szukają samochodu do miasta, a także na dłuższą trasę dla siebie i swojej rodziny. Dodatkowo spełnia on wymagania osób, które cenią sobie dynamiczny charakter przy jednoczesnym zachowaniu ekonomii pojazdu.


Mercedes-Benz CLC to samochód, który był produkowany w latach 2008-2010. Auto tego rodzaju to pojazd, który posiadał wiele systemów i układów oraz elementów wyposażenia odpowiedzialnych za zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Dzięki takim systemom auto spełnia zadania pojazdu rodzinnego na dłuższe dystanse, a także zwrotnego i dynamicznego auta miejskiego oraz na krótsze trasy.


W modelu Mercedes-Benz CLC zastosowano napęd na tylne koła. Moc była na nie przenoszona przy pomocy 6-biegowych skrzyń manualnych, 5-biegowych automatów lub 7-biegowych skrzyń typu 7G-tronic. Benzynowe jednostki napędowe o pojemności 1.6-3.5 litra zapewniały moc na poziomie 129-272 koni mechanicznych. Silniki dieslowskie o pojemności 2.1-3.0 litra generują moc na poziomie 122-224 koni mechanicznych. Są więc dostępne bardziej oszczędne oraz bardziej dynamiczne silniki.

Polska

Mercedes Benz CLC - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mercedes Benz CLC w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt