Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry

Skasuj filtry

Mercedes Benz Sprinter

Samochodód osobowy

Samochód marki Mercedes-Benz Sprinter to pojazd zaliczany do grona samochodów dostawczych, a także lekkich pojazdów ciężarowych. Samochód taki charakteryzuje się bardzo przestronnym wnętrzem przeznaczonym do przewożenia różnych ładunków. W związku ze swoimi możliwościami transportowymi, opisywany model auta jest samochodem wykorzystywanym przez małe, a także duże firmy trudniące się transportem, świadczeniem usług kurierskich czy też przez inne firmy potrzebujące własnego środka transportu umożliwiającego wydajny i szybki przewóz nawet bardzo ciężkich ładunków o nietypowych gabarytach. Komercyjne wykorzystanie tego pojazdu przeważa nad jego wykorzystywaniem w celach prywatnych.


Bardzo ważną cechą obu generacji Mercedes-Benz Sprinter jest fakt, że samochody te są bardzo solidne i odporne na niekorzystne działanie nawet bardzo dużych obciążeń generowanych przez przewożone ładunki. Pierwszą generację tego modelu produkowano w latach 1994-2007, a w niektórych krajach jest ona produkowana aż do dziś. Samochód taki był bardzo ładowny oraz dysponował silnikami o pojemności 2.3, a także 2.9 litra, które generowały moc na poziomie 79-143 koni mechanicznych.


Druga wersja Mercedes-Benz Sprinter jest produkowana od 2006 roku. W modelu tym moc jest przenoszona na napęd przez 6-biegową skrzynię manualną lub automatyczną. W tym aucie zastosowano silniki o pojemności 1.8-3.5 litra, które generują moc na poziomie 88-258 koni mechanicznych. Później przeprowadzono modernizacje, dzięki którym silniki zwiększyły swoją moc do poziomu 95-258 koni mechanicznych.

Polska

Mercedes Benz Sprinter - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mercedes Benz Sprinter w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt