Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz Sprinter

mercedes benz sprinter

Samochód marki Mercedes-Benz Sprinter to pojazd zaliczany do grona samochodów dostawczych, a także lekkich pojazdów ciężarowych. Samochód taki charakteryzuje się bardzo przestronnym wnętrzem przeznaczonym do przewożenia różnych ładunków. W związku ze swoimi możliwościami transportowymi, opisywany model auta jest samochodem wykorzystywanym przez małe, a także duże firmy trudniące się transportem, świadczeniem usług kurierskich czy też przez inne firmy potrzebujące własnego środka transportu umożliwiającego wydajny i szybki przewóz nawet bardzo ciężkich ładunków o nietypowych gabarytach. Komercyjne wykorzystanie tego pojazdu przeważa nad jego wykorzystywaniem w celach prywatnych.


Bardzo ważną cechą obu generacji Mercedes-Benz Sprinter jest fakt, że samochody te są bardzo solidne i odporne na niekorzystne działanie nawet bardzo dużych obciążeń generowanych przez przewożone ładunki. Pierwszą generację tego modelu produkowano w latach 1994-2007, a w niektórych krajach jest ona produkowana aż do dziś. Samochód taki był bardzo ładowny oraz dysponował silnikami o pojemności 2.3, a także 2.9 litra, które generowały moc na poziomie 79-143 koni mechanicznych.


Druga wersja Mercedes-Benz Sprinter jest produkowana od 2006 roku. W modelu tym moc jest przenoszona na napęd przez 6-biegową skrzynię manualną lub automatyczną. W tym aucie zastosowano silniki o pojemności 1.8-3.5 litra, które generują moc na poziomie 88-258 koni mechanicznych. Później przeprowadzono modernizacje, dzięki którym silniki zwiększyły swoją moc do poziomu 95-258 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz sprinter?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz Sprinter jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz Sprinter. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt