Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz Klasa E

mercedes benz klasa e

Pojazd osobowy znany na rynku pod nazwą Mercedes Benz klasy E jest samochodem zaliczanym do grona aut klasy średniej-wyższej czyli tak zwanej klasy premium. Auto takie posiada luksusowe wyposażenie, chociaż brakuje mu pewnych cech do zaliczenia go do grona aut luksusowych. Samochód ten posiada przestronne wnętrze, w którym możliwe jest przewożenie 5 osób. Jest to więc jeden z bardzo dobrych przykładów pojazdu o charakterze rodzinnym. Został on zaprojektowany z myślą o bogatszych użytkownikach, którzy dodatkowo cenią sobie możliwość bardzo dynamicznej jazdy w komfortowych i bezpiecznych warunkach.


Prezentowany samochód Mercedes Benz klasy E jest produkowany od 1993 roku. Przez cały okres produkcji powstały cztery generacje tego modelu charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, odpornością na awarie, a także uszkodzenia mechaniczne. Modele te różniły się od siebie wyglądem oraz zastosowanymi technologiami i wyposażeniem. Liczne modernizacje sprawiły, że prezentowane samochody spełniały i spełniają rygorystyczne normy jakościowe obowiązujące w branży motoryzacyjnej.


Od 2009 roku produkowana jest najnowsza generacja samochodu Mercedes Benz klasy E znana pod nazwą W212. Auto takie zostało wyprodukowane w kilku wersjach nadwozia - 2-drzwiowe coupe lub kabriolet, 4-drzwiowy sedan oraz 5-drzwiowe kombi. 5, 7 i 9-biegowe skrzynie automatyczne oraz 6-biegowa skrzynia manualna to mechanizmy, które przenoszą moc silnika na napęd na tylną lub obie osie. Silniki o pojemności 1.8-5.5 (benzyna, diesel lub gaz w zależności od wybranej pojemności) generują moc na poziomie 136-560 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz klasa e?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz Klasa E jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz Klasa E. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt