Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz Klasa A

mercedes benz klasa a

Mercedes-Benz klasy A to pojazd osobowy zaliczany do grona samochodów o charakterze miejskim. Samochód taki charakteryzuje się zwartą konstrukcją, pomimo której możliwe jest przewożenie w tym samochodzie nawet 5 osób. Oczywiście pojazdu tego można używać na krótszą metę jako auta rodzinnego, jednak jego głównym przeznaczeniem jest użytkowanie na obszarach miejskich, a także na krótszych dystansach. Oznacza to, że opisywane auto zostało wyprodukowane z myślą o osobach, które są zainteresowane posiadaniem małego, zwrotnego, dynamicznego, oszczędnego i taniego w eksploatacji pojazdu przeznaczonego do użytkowania jako środka transportu do pracy, szkoły, miasta lub w inne miejsca na krótszych dystansach.


Opisywany samochód Mercedes-Benz klasy A jest produkowany od 1997 roku. Dotychczas powstały trzy generacje tego modelu. Różniły się one od siebie wyglądem, wielkością oraz zastosowanymi technologiami. Dzięki regularnym modyfikacjom możliwe jest zapewnienie dużej trwałości, a także wysokiej jakości pojazdu. Pozwala to na zachowanie najwyższych standardów jakościowych oraz trwałościowych obowiązujących na rynku motoryzacyjnym.


Aktualnie od 2012 roku produkowana jest trzecia generacja tego modelu Mercedes-Benz klasy A znana pod nazwą W176. Jest to auto z napędem na przednią oś, na którą moc jest przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub 7-biegowego automatu. Pojazd był wyposażony w silniki diesla oraz benzynowe o pojemności 1.5-2.0 litra oraz o mocy na poziomie 109-360 koni mechanicznych. Były więc to bardzo dynamiczne auta miejskie.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz klasa a?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz Klasa A jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz Klasa A. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt