Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz Vaneo

mercedes benz vaneo

Samochód osobowy marki Mercedes-Benz Vaneo jest pojazdem mechanicznym typu kombivan. Jest to więc pojazd charakteryzujący się bardzo przestronnym wnętrzem, w którym można przewozić 5, a nawet 7 osób. Dzięki temu auto spełnia zadania samochodu rodzinnego, w którym można przewozić bardzo duże rodziny, a także zorganizowane grupy osób. Prezentowane auto jest samochodem, który został również stworzony z myślą o osobach, które są zainteresowane przewożeniem dużych ilości osób na dłuższych dystansach w sposób wygodny oraz bezpieczny. Auto takie cieszy się również zainteresowaniem przedsiębiorstw specjalizujących się w krajowym, a także międzynarodowym transporcie pasażerskim.


Prezentowane auto Mercedes-Benz Vaneo było produkowane w latach 2001-2005 jako 5-drzwiowy kombivan. Auto takie posiadało wzmocnioną konstrukcję przystosowaną do bezpiecznego, a także wydajnego przewożenia dużych grup osób generujących spore przeciążenia. Należy pamiętać, że opisywane auto to samochód, który posiada bogate wyposażenie, dzięki któremu możliwe jest zapewnienie bardzo komfortowych, a także bezpiecznych warunków jazdy nawet na bardzo długich dystansach.


Opisywany samochód marki Mercedes-Benz Vaneo to auto posiadające napęd na przednie koła. Moc jest na nie przenoszona przy pomocy 5-biegowych skrzyń manualnych, automatycznych, a także półautomatycznych. Silniki benzynowe o pojemności 1.6 i 1.9 litra zapewniają moc na poziomie 82-125 koni mechanicznych, a jednostki wysokoprężne o pojemności 1.7 litra generują moc na poziomie 91 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz vaneo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz Vaneo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz Vaneo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt