Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry

Skasuj filtry

Mercedes Benz W201 (190)

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Mercedes-Benz W201 to pojazd zaliczany do grona samochodów klasy średniej. Pojazd ten był więc samochodem, w którym można było znaleźć miejsce dla 5 osób. W związku z tym atutem auto takie było w stanie spełniać swoje zadania jako auto rodzinne. W samochodzie takim możliwa była bezpieczna i wygodna jazda nawet na bardzo długich dystansach. Oznacza to więc, że prezentowany model był autem stworzonym z myślą o użytkownikach, którym zależało na wejściu w posiadanie pojazdu zapewniającego bardzo komfortową, a także bezpieczną podróż dla siebie oraz swojej rodziny na dłuższych dystansach.


Opisywane auto Mercedes-Benz W201 było produkowane w latach 1982-1993. Samochód ten był dostępny w wersjach z nadwoziem sedan posiadającym cztery drzwi. Auto było wyposażone w nowoczesny jak na tamte czasy sprzęt zapewniający komfortową, pewną i bezpieczną jazdę dla kierowcy oraz wygodne i bezpieczne warunki jazdy dla pasażerów przebywających w takim aucie. Solidna konstrukcja oraz wysoka jakość wykonania to atuty, dzięki którym prezentowany samochód był w stanie zachować długotrwałą bezawaryjność.


Mercedes-Benz W201 to samochód, który posiadał napęd na tylną oś. Moc była na nią przenoszona przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej lub skrzyń manualnych posiadających 4 lub 5 przełożeń. Silniki benzynowe 1.8-3.2 litra oraz wysokoprężne o pojemności 2.0-2.5 litra to jednostki napędowe zapewniające ekonomię i względnie dobre osiągi. Dostępne są również mniej ekonomiczne i bardziej dynamiczne silniki.

Polska

Mercedes Benz W201 (190) - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mercedes Benz W201 (190) w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt