Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz W201 (190)

mercedes benz w201 (190)

Samochód osobowy marki Mercedes-Benz W201 to pojazd zaliczany do grona samochodów klasy średniej. Pojazd ten był więc samochodem, w którym można było znaleźć miejsce dla 5 osób. W związku z tym atutem auto takie było w stanie spełniać swoje zadania jako auto rodzinne. W samochodzie takim możliwa była bezpieczna i wygodna jazda nawet na bardzo długich dystansach. Oznacza to więc, że prezentowany model był autem stworzonym z myślą o użytkownikach, którym zależało na wejściu w posiadanie pojazdu zapewniającego bardzo komfortową, a także bezpieczną podróż dla siebie oraz swojej rodziny na dłuższych dystansach.


Opisywane auto Mercedes-Benz W201 było produkowane w latach 1982-1993. Samochód ten był dostępny w wersjach z nadwoziem sedan posiadającym cztery drzwi. Auto było wyposażone w nowoczesny jak na tamte czasy sprzęt zapewniający komfortową, pewną i bezpieczną jazdę dla kierowcy oraz wygodne i bezpieczne warunki jazdy dla pasażerów przebywających w takim aucie. Solidna konstrukcja oraz wysoka jakość wykonania to atuty, dzięki którym prezentowany samochód był w stanie zachować długotrwałą bezawaryjność.


Mercedes-Benz W201 to samochód, który posiadał napęd na tylną oś. Moc była na nią przenoszona przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej lub skrzyń manualnych posiadających 4 lub 5 przełożeń. Silniki benzynowe 1.8-3.2 litra oraz wysokoprężne o pojemności 2.0-2.5 litra to jednostki napędowe zapewniające ekonomię i względnie dobre osiągi. Dostępne są również mniej ekonomiczne i bardziej dynamiczne silniki.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz w201 (190)?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz W201 (190) jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz W201 (190). Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt