Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mercedes Benz Viano

 • Mercedes Benz Viano

  Mercedes-Benz Viano 6 OSOBOWY , DIESEL , 150 KM

  20000
  Rok produkcji:
  2003
  Przebieg:
  260000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  2200 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym jako Mercedes-Benz Viano jest autem, które zalicza się do grona samochodów typu minivan. Oznacza to, że w opisywanym aucie istnieje możliwość przewożenia nawet 6-7 osób, a to z kolei oznacza, że model ten jest autem, które może służyć jako pojazd o charakterze rodzinnym. Oprócz tego możliwość przewożenia tak dużej liczby pasażerów sprawia, że auto jest przeznaczone nie tylko dla użytkowników prywatnych szukających auta rodzinnego, ale również dla małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych realizacją zleceń obejmujących krajowy, a także międzynarodowy transport pasażerski.


Opisywany model Mercedes-Benz Viano jest samochodem, który był produkowany w latach 2003-2014 jako van z 5 drzwiami. Auto tego rodzaju jest więc pojazdem charakteryzującym się solidną konstrukcją, dzięki której możliwe jest utrzymanie dużych obciążeń generowanych przy pełnym samochodzie (7 osób) oraz bagażniku. Dodatkowo bogate wyposażenie gwarantuje najwyższy poziom wygody oraz bezpieczeństwa jazdy.


Jak większość modeli Mercedesa  prezentowana wersja Benz-Viano dysponuje napędem na tylną oś, ale dostępne są również modele, które zostały wyposażone w napęd na cztery koła zapewniający jeszcze lepszą dynamikę jazdy. Moc silnika była przenoszona na układ napędowy przy pomocy przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 6 przełożeń lub automatycznej przekładni posiadającej 5 biegów. Silniki benzynowe o pojemności 3.2, 3.5 oraz 3.7 litra zapewniają moc 190-258 koni mechanicznych, a jednostki dieslowskie 2.0, 2.2 oraz 3.0 litra generują moc na poziomie 109-224 koni mechanicznych.

Polska

Mercedes Benz Viano - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mercedes Benz Viano w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt