Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz CLK

mercedes benz clk

Mercedes-Benz CLK to samochód osobowy zaliczany do segmentu aut sportowych. W modelu tym zastosowano technologie, dzięki którym auto generuje bardzo dobre osiągi podobne do tych generowanych przez pojazdy o charakterze sportowym. Oczywiście modele wchodzące w skład klasy CLK są wyposażone w różne systemy i nowoczesne technologie, dzięki którym takie auta zapewniają wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa pomimo jazdy z dużą prędkością. W związku z tym opisywane modele zostały dopuszczone do użytkowania w normalnych warunkach ruchu drogowego.


Opisywany samochód Mercedes-Benz CLK jest produkowany od 1997 roku aż po dziś dzień. Przez cały ten okres powstały trzy generacje tego modelu. Były one wytwarzane w latach 1997-2003, 2002-2009 oraz od 2009 aż do dziś. Różniły się one od siebie pod wieloma względami. Najważniejsze modernizacje obejmowały stosowane systemy, dzięki którym jazda z bardzo dużą prędkością utrzymywała się na coraz bezpieczniejszym poziomie.


Najnowszą generacją Mercedes-Benz CLK tego modelu produkowaną do dziś jest wersja W212. Samochód ten posiada nie tylko sportowe osiągi, ale również zalicza się do grona pojazdów klasy premium. Oznacza to, że zastosowano w nim bogate wyposażenie, dzięki któremu przyjemność z jazdy jej duża, a poziom jej komfortu i bezpieczeństwa nie pozostawia nic do życzenia. Samochód ten posiada napęd na tylną lub obie osie, na które moc jest przenoszona przez 5, 7 oraz 9-biegowe skrzynie automatyczne lub 6-biegowe przekładnie manualne. Silniki 1.8 - 5.5 litra zapewniają moc na poziomie 136-560 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz clk?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz CLK jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz CLK. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt