Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz SL

mercedes benz sl

Mercedes-Benz SL to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów o charakterze sportowym. Rodzina pojazdów tej klasy obejmuje auta charakteryzujące się bardzo dobrymi osiągami porównywalnymi z tymi, które są generowane przez samochody wyczynowe startujące w wyścigach, a także rajdach samochodowych. Auto posiada małe rozmiary i ograniczone miejsce, więc nie jest to pojazd rodzinny. Samochód został stworzony głównie z myślą o osobach zainteresowanych możliwością agresywnej jazdy oraz szybkiego pokonywania nawet bardzo dalekich dystansów.


Opisywany pojazd Mercedes-Benz SL jest oferowany na rynku od 1970 roku. Przez cały okres produkcji powstało wiele wersji oraz generacji tego samochodu. Aktualnie od 2012 roku produkowana jest czwarta wersja tego modelu. Prezentowane auta różniły się od siebie wyglądem, a każda nowsza generacja dysponowała coraz lepszym sprzętem, dzięki któremu jazda była jeszcze bardziej dynamiczna przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższego poziomu wygody oraz bezpieczeństwa jazdy.


Jak już zostało wspomniane wcześniej, najnowsza generacja Mercedes-Benz SL znana pod nazwą R231 jest produkowana od 2012 roku. Jest to 2-drzwiowy kabriolet/coupe wyposażony w ESP, poduszki powietrzne, klimatyzację, elektryczne szyby i lusterka, elektrycznie regulowane fotele, tempomat, czujniki deszczu oraz w wiele innych systemów, a także układów poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Samochód posiada napęd na tylną oś oraz 7-biegową skrzynię automatyczną. Silniki o pojemności 3.5-6.0 litra generują moc na poziomie 306-630 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz sl?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz SL jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz SL. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt