Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz GLA

mercedes benz gla

Pojazd osobowy znany jako Mercedes-Benz klasy GLA jest samochodem zaliczanym do grona pojazdów typu crossover. Samochód ten stanowi połączenie auta typu minivan, a także pojazdu sportowo-użytkowego. W związku z tym auto tego rodzaju charakteryzuje się bardzo przestronnym wnętrzem, w którym możliwe jest przewożenie 5 osób. W związku z tym opisywany samochód jest autem przeznaczonym do użytkowania jako pojazd rodzinny przeznaczony do zapewniania komfortowych, a także bardzo bezpiecznych warunków jazdy na krótkich, a także długich dystansach. Warto również dodać, że prezentowane auto jest samochodem wyprodukowanym z myślą o osobach szukających dynamicznych aut radzących sobie bardzo dobrze na szosach, a także w trasach terenowych.


Prezentowane auto Mercedes-Benz klasy GLA zostało wyprodukowane na płycie podłogowej znanej z modelu klasy A. Pojazd ten charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją, dzięki której samochód radzi sobie bardzo dobrze w terenie, a także jest w stanie utrzymać duże obciążenia generowane przez 5 osób, a także ich bagaże. Dzięki bogatemu wyposażeniu pojazd ten zapewnia bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa.


Ten 5-drzwiowy crossover Mercedes-Benz klasy GLA jest produkowany od 2013 roku. W prezentowanym pojeździe zastosowano napęd na przednią oś lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej oraz 7-biegowego automatu dwusprzęgłowego. Silniki o pojemności 1.6-2.2 litra generują moc na poziomie 136-360 koni mechanicznych. Dzięki nim prezentowane auta są dynamiczne.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz gla?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz GLA jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz GLA. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt