Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz Vito

mercedes benz vito

Samochód noszący nazwę Mercedes Benz Vito jest pojazdem dostawczym w wersji lekkiej. Innymi słowy auto tego typu służy przede wszystkim do przewożenia ciężkich ładunków o różnych gabarytach. Auto takie umożliwia przeprowadzki oraz inne czynności wymagające transportu ładunków. Oczywiście prezentowane auto jest samochodem, który został wyprodukowany przede wszystkim z myślą o użytkownikach prowadzących małe i średnie firmy wymagające częstego transportu materiałów, produktów, narzędzi oraz innych ładunków. Wykorzystanie komercyjne tego samochodu jest bardziej popularne od wykorzystania o charakterze prywatnym.


Jak już wspomniano wcześniej, samochód Mercedes Benz Vito  jest autem dostawczym, które jest w stanie przewozić bardzo ciężkie ładunki. W związku z tym charakteryzuje się on wzmocnioną konstrukcją, która jest w stanie utrzymać nawet bardzo duże obciążenia generowane przez takie ładunki. Wysoka jakość wykonania zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, usterkami oraz innymi problemami, które mogą się wiązać z przewozem ciężkich materiałów.


Samochód Mercedes Benz Vito  produkowany  jest od 1995 roku,  dotychczas wyprodukowano trzy generacje opisywanego modelu. Różnią się one od siebie stylizacją oraz zastosowanymi technologiami, które sprawiają, że każda generacja spełnia rygorystyczne wymagania dotyczące jakości, a także trwałości, bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Prezentowany model dostępny jest w wersji z napędem na przód, tył lub cztery koła, a moc jest przenoszona na napęd przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej, a także 7-biegowego automatu. Dieslowskie jednostki napędowe o pojemności 1.6 lub 2.15 litra generują moc na poziomie 88-190 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz vito?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz Vito jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz Vito. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt