Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz AMG GT

mercedes benz amg gt

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Mercedes AMG-GT jest pojazdem sportowym, który zyskał miano tak zwanego supersamochodu. Innymi słowy jest to auto, które jest w stanie przekraczać prędkość 300 kilometrów na godzinę. Pojazd tego rodzaju jest więc samochodem posiadającym bardzo dobre osiągi podobne do tych, które są generowane przez najszybsze auta wyścigowe i rajdowe. Jednocześnie pojazd posiada systemy i rozwiązania technologiczne pozwalające na użytkowanie go w normalnych warunkach ruchu drogowego.


Opisywany samochód Mercedes AMG-GT jest pojazdem posiadającym dwa miejsca. Nie jest to więc auto rodzinne tylko pojazd wyprodukowany z myślą o osobach, które cenią sobie możliwość agresywnej, sportowej jazdy na krótkich, a także długich dystansach. Auto posiada aktywny spojler, który można dopasować do trybu jazdy nadwozie w 90% wykonano z aluminium, dzięki czemu auto jest solidne, ale jednocześnie lekkie, co pozwala na zapewnienie bardzo dobrych osiągów. Samochód ten jest produkowany od 2014 roku oraz posiada bogate wyposażenie, dzięki któremu jazda z nawet bardzo dużą prędkością jest stabilna, bezpieczna oraz bardzo komfortowa.


W prezentowanym samochodzie Mercedes AMG-GT zastosowano napęd na tylną oś. Moc silnika jest przenoszona na taki napęd przy pomocy 7-biegowej skrzyni półautomatycznej, dwusprzęgłowej. To 2-drzwiowe coupe jest wyposażone w silniki benzynowe o pojemności 4.0 litra oraz mocy na poziomie 462-510 koni mechanicznych. Takie jednostki napędowe pozwalają na generowanie bardzo dobrych, sportowych osiągów.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz amg gt?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz AMG GT jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz AMG GT. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt