Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz Citan

mercedes benz citan

Mercedes-Benz Citan to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów typu kombivan. Jest to więc auto charakteryzujące się bardzo dobrymi możliwościami dostawczymi. Duża przestrzeń bagażowa pozwala na przewożenie ciężkich ładunków na krótszych, a także dłuższych dystansach. Opisywane auto jest więc samochodem stworzonym z myślą o użytkownikach prywatnych, którzy są zainteresowani częstym przewożeniem różnych ładunków. Możliwości transportowe tego modelu są również dostrzegane przez małe i średnie firmy poszukujące auta do przewożenia narzędzi, produktów, towarów i innych ładunków. Pojazd pozwala również na przewożenia 2-7 osób, więc niektóre jego wersje spełniają zadania pojazdu rodzinnego lub przystosowanego do transportu zorganizowanych grup osób.


Opisywany model Mercedes-Benz Citan jest produkowany od 2012 roku aż po dziś dzień. Jest to auto charakteryzujące się bardzo solidną konstrukcją, dzięki której możliwe jest utrzymanie nawet bardzo dużych obciążeń generowanych przez pasażerów czy też bagaże umieszczone w tylnej części auta. W modelu zastosowano również wyposażenie zwiększające poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Opisywane auto Mercedes-Benz Citan jest produkowane jako kombivan z 3, 4 oraz 5 drzwiami. Posiada on napęd na przednią oś. Moc jest na nią przenoszona przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 5 oraz 6 przełożeń (w zależności od wybranej wersji). Silnik benzynowy o pojemności 1.2 litra generuje moc 114 koni mechanicznych, a jednostki dieslowskie o pojemności 1.5 litra zapewniają moc na poziomie 75, 90 oraz 110 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz citan?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz Citan jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz Citan. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt